Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ki képes ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki képes ilyet tenni azzal akit állítólag szeret?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lenne leírni minden körülményt. Röviden a kapcsolatunkban több dolog nem működött, főleg a másik részéről a kommunikáció. Szakított velem lassan két hónapja, két év együttélés után, közös jövőtervvel stb. Mert elkezdett egy nála 7-8 évvel fiatalabb lánnyal ismerkedni és nem akart megcsalni.

Azóta sikerült elköltöznöm, de folyamatosan írt, hogy hogy vagyok, mi van velem, mindig érdeklődött, mikor megkértem már jópárszor, hogy ne beszéljünk (mert én igy nem tudom feldolgozni a szakítást). Amíg még ott laktam, sokszor hozzám ért, odajött átkarolni. Mikor ezt felhoztam, hogy ne tegye akkor a földig tiporta az érzéseimet… igazából teljesen összetörtem míg nem tudtam elköltözni.


Az anyukája kb 10 évvel ezelőtt meghalt és még mindig nem tudta feldolgozni. A mi szakításunk vége az lett most pár napja (végre hajnaldó volt őszintén megindokolni a szakítást másfél hónap kerülgetés után) hogy a lány felkereste mert meghalt az édesapja, és az én exemtől “kért segítséget”. Amikor megkérdeztem, hogy szerelmes e belé azt válaszolta hogy “Nem, és ez a baj, holnap beszéljünk”. Este viszont írásban közölte, hogy Ő most már máshol van, élőben nem akarja ezt megbeszélni velem mert akkor folytatni akarná velem és hogy Ő már megígérte ennek a lánynak, hogy most neki SEGÍT. Itt is megkérdeztem újra, hogy szereti e vagy szerelmes e, erre nem volt hajlandó válaszolni.

Amit tudok, hogy soha nem akarnám folytatni vele a párkapcsolatot, ez biztos. De egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogy tehette ezt? Csak én nem érzem fairnek ezt se velem szemben, se a fiatalabb lánnyal szemben? Csak nekem olyan ez az egész, hogy a saját feldolgozatlan gyásza miatt választotta most, hogy “segit” neki, ellenben azzal, hogy engem lelkileg teljesen tönkre tett nem számít semmit…?

Olyan válaszokra hogy “jajj engedd mar el szard mar le mit rinyalsz” koszonom nem vagyok kivancsi.


Ő 29/F én 26/L



2022. júl. 16. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ő egy ilyen lelkironcs férfi aki maga se tudja honnan kérje a szeretet. Azt hiszi játszmázhat.

Ha szereted magad egy picit is, tiltsd.

2022. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem számít neki senki saját magán kívül.
2022. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha nem is szerelmes, jobb partinak tartja a másik lányt. Van egy kis bűntudata feléd persze. De inkább az hiányzik neki, hogy te törődj vele, nem empatikus. Ha lesz pasid vagy őt dobják, meg fog újra jelenni.
2022. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz mert megszakad érte a szívem mert nyilván még valahol mélyen szeretem és sajnálom, amin át kellett mennie az anyukája elvesztése miatt… de amit tett velem az elmúlt hetekben… tiltottam mindenhol ahol csak tudtam. És alig várom, hogy végre legyen egy olyan reggelem/napom amikor nem vagyok lelkileg egy roncs az egész miatt.

Köszönöm #1 és #2, tudom egyszerű mondatok de mégis kijózanító amit írtatok.

2022. júl. 16. 10:47
 5/21 A kérdező kommentje:
#3 Egyébként nincs ezzel gondom, már volt annyi kapcsolatom, hogy megértsem ezt is. Én most a háttérben folyó dolgokat nem tudom felfogni, hogy ha most Neki akar imponálni mégis valójában becsapja mert nekem meg a folytatásról hadovál.
2022. júl. 16. 10:49
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

1-es vagyok.

Valószínűleg valaki eltévesztette a privát üzenet gombot és nekem írt a kérdező helyett.

Bemásolom az üzenetét, mert normális tanácsnak tűnik:


"Szia!


Szellemileg és erkölcsileg nem vagytok egy szinten. Ugyanezt éltem át a volt nejemmel. Én tanár, ö gyári munkás.


Visszatérve: nincs értelme folytatni. Mert nincs vége, csak leszív lelkileg.


F, 42"

2022. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem azt akarom írni, hogy nőcsábász, hanem azt, hogy labilis jellemű a (volt) párod, tehát bármikor meginoghat. Keress határozottabb jelleműt.

Talán akad neki olyan, aki hasonló lesz hozzá és boldogok lehetnek egymással.

2022. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ő nem az az ember, akinek remélted. Nagyon sajnálom.
2022. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7 Nem lenne soha opcio folytatni vele. En felajanlottam, hogy majd egyszer lehetunk baratok. Reszemrol ennyi.


Itt most az egesznek a feldolgozasa lenne a lenyeg, mert nem tudom felfogni hogy valaki hogy lehet ennyire ures. Azok utan amin keresztulmentunk. De az elso ket komment azt hiszem megadta a miertekre ra a valaszt.

2022. júl. 16. 11:03
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Talonban akar tartani, hogy ha a másik csaj lelép, ne maradjon egyedül.

Az anyja halála ennyit nyom a latban: kapcsolatfüggő lett.

De minden más szempontból kifogás. Ha lesz több élettapasztalatod, és sajnos egyszer te is át fogod élni, akkor rájössz. 😞 Nekünk tovább kell élni az életünk. Annak is, aki korán vesztette el a szülőt. 10 év abnormális, már régen szakembert kellett volna keresnie.

Ezért tud veled ilyet megtenni: végső soron csak a saját jóléte érdekli, azt teszi, ami az ő kényelmét vagy boldogságát szolgálja. Arra egy percig se gondol, hogy a másik mit érezhet.

Valószínűleg a kis naiv fiatal csaj most jól kihasználhatónak tűnik, főleg, ha örököl. Ezért választja őt.

2022. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!