Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy nagyon csúnyán átvert az a nő, akit a barátnőmnek hittem?

Figyelt kérdés
Három hónapja voltunk együtt és úgy éreztem, hogy minden rendben van kettőnk között. Hányatott gyermekkora volt és nehéz körülmények között élt a szüleivel együtt. Én segíteni szerettem volna rajta és egy jelentősebb összeget ajánlottam fel számára, amit vonakodva, de elfogadott. Tegnap telefonon szakított velem és törölt. Úgy értesültem, hogy külföldre ment. Én azóta teljesen ki vagyok magamból fordulva. Véresre vertem az öklöm. Buktam közel 1 milliót, amit vélhetőlen sosem látok viszont és az emberekbe vetett bizalmamnak is lőttek. Mit lehet tenni ebben az esetben? Egyszerűen azt érzem, hogy mindenkit meggyülöltem és ölni tudnék fájdalmamban és mérgemben...

2022. júl. 16. 19:54
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem vagy troll, akkor iszonyat naív és ostoba.
2022. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll...Én nem tudom elviselni ezt a szégyent. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben...
2022. júl. 17. 01:17
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi van!? Mibaz h öngyilkosság? Persze hirtelen jött veszteség nem esik jól. De oka volt h megtörtént. Van a karma, vagy éppen h mindenki azért jön az életünkbe h tanítson valamire, nem azért h öngyilkosok legyünk. Nyílván rossz érzés, főleg h friss a dolog. De ember, legyél már eszeden. Senki nem ér annyit h öngyilkos légy! Sajnos ilyen az élet, van h megszivat, de egyszer úgyis eljön az akiben bízhatsz, vagy már volt is.... Amúgy meg nem a te szégyened, hanem az övé! Hidd el a karma visszaadja neki. Hűtsd le magad, szedd összemagad, egy ilyenért nem éri meg még öngyilkosságra sem gondolni!
2022. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Ember , "termèszetgyógyàsz"?


Ilyenekkel kezdeni kb mint boxolónàl sorba állni pofonèrt.


Valószínűleg kimaxolta a naivsàgod , és az utolsó réteg borbél, dobbantott , mert làtta, hogy elhasznált mint egy kotont.

2022. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én nem szólhatok egy szót sem, csak néhány ezret, vagy tízezret buktam lehúzós k.vákon 😂.

Sajnos van, hogy az ember mellé nyúl, ne legyél túl naiv, senkinek ne adj ennyit, amíg tényleg ki nem ismered!

Akadnak azért normális nők is 😊!

2022. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Most ébredtem fel. Akkor már ittas állapotban voltam. A bosszú és az öngyilkosság forgott a fejemben. Egyik sem oldaná meg a problémát. Igaz, ezt semmi nem oldja meg mert soha nem kapom vissza a pénzt. Ami ennél is súlyosabb, hogy mindig ott marad bennem, hogy mekkora balek vagyok. Hirtelen megfordult a fejemben, hogy szakemberhez fordulok, de ő sem tudna segíteni. Sem a pénz, sem az időt nem tudja visszaadni. Elengedni sem tudom. Ez hogy fogadd el, tanulj belőle, engedd el, használd fel ez számomra édes kevés. Annyit legalább megtanultam, hogy soha többé nem segítek senkinek. Igaz, ez már egyenes út a megkeseredes felé. Azért köszönöm a segítő válaszokat...
2022. júl. 17. 09:30
 17/50 anonim ***** válasza:
88%
Ongyilkossag? En hanyszor lehettem volna ongyilkos mikor az ex csajom szakitasunk utan osszejott egyik kozeli ismerosommel, vagy amikor a hotel utan miutan egy ejszakat egyutt toltottunk, plussmacit adtam a csajnak, aztan aznap este mar massal kurt. Legszivesebben megkerestem volna es osszerugdostam volna a fejet az ilyen alattomos patkany k..aknak de nem erne semmit mert nekem lenne ugyem es nem fogom bepiszkolni a kezem ilyen semmirekello elettelen nokkel. Alapveto dolog a mai vilagba hogy senkin nem segitunk penzel......
2022. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
És csak úgy beletörődtel?
2022. júl. 17. 14:36
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

De mer sajnálod még magad pár évig?

Mi mást tudnál, mint beletörödni és tovább menni? Semmit. Minden fejbe dől el és ezt nem lehet kimagyarazni. Tanultál belőlle ettől még megkeseredett ember se leszel. De attól igen, h sajnálod magad.

N 30

2022. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
19: köszönöm a válaszod. Te csak úgy elengedned az egészet? Neked hasonló helyzetben menne mindez? Nem személyeskedni akarok, csupán kérdezem...
2022. júl. 17. 14:56
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!