Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy nagyon csúnyán átvert az a nő, akit a barátnőmnek hittem?

Figyelt kérdés
Három hónapja voltunk együtt és úgy éreztem, hogy minden rendben van kettőnk között. Hányatott gyermekkora volt és nehéz körülmények között élt a szüleivel együtt. Én segíteni szerettem volna rajta és egy jelentősebb összeget ajánlottam fel számára, amit vonakodva, de elfogadott. Tegnap telefonon szakított velem és törölt. Úgy értesültem, hogy külföldre ment. Én azóta teljesen ki vagyok magamból fordulva. Véresre vertem az öklöm. Buktam közel 1 milliót, amit vélhetőlen sosem látok viszont és az emberekbe vetett bizalmamnak is lőttek. Mit lehet tenni ebben az esetben? Egyszerűen azt érzem, hogy mindenkit meggyülöltem és ölni tudnék fájdalmamban és mérgemben...

2022. júl. 16. 19:54
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok dolgot elkellet engedni az életbe, ez sajnos ilyen.

Tudom, h rossz és egy kis ideig az is lesz. De magadba kell eldönteni, h túl akarsz rajt jutni.

2022. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
75%
Kerdezo azt is megcsinalhatod hogy megkeresed a csajt es szarra vered ( amit egyebkent meg is ertenek) mert akarmennyire is szegyen not bantani de egyszeruen nemelyik kitudja ugy huzni a gyufat hogy megerdemelne a csontjait eltorni. De ezeknek sajnos kovetkezmenye van, te szivod meg es semmit sem oldasz meg mert se penzed, csajt meg mar igyse ugyse kapod vissza. Mast nem lehet csinalni csak varni mig telik az ido es az majd megoldja. Es figyelni hogy legkozelebb ilyenbe ne ess
2022. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet.
2022. júl. 17. 16:19
 24/50 A kérdező kommentje:
Ez édes kevés...
2022. júl. 17. 16:30
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

#22 aha ,a nő stricije utána a kerdezőt verné szarrá.


Itt a kérdezőnek kellene fejlődnie, hogy ne húzzàk be.


A bosszú amúgy sem fejleszti a jellemét.

2022. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
85%
Figyu mán tesókám, drágatezsvérem csak má hogy így írtad hogy amúgy jól állsz így anyagilag adhatnál kölcsönbe egy milliót nekem is, megadom jó kamattal hajjakmeg. De többet is adhatol ha gondolod.A nőkbe meg ne bízzá tudod hogy milyenek. Tégedet is hogy átbasztak,de ez van túl kell ezen lépni tudod. Privátba küldöm a számlaszámot hogy hova utaljál haverom.
2022. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
22: és a beletörődés az mennyire fejleszti a jellemem? Attól jobb lesz nekem? Visszakapom a veszteségem?
2022. júl. 17. 17:30
 28/50 A kérdező kommentje:
26: egy utolsó büdös proli vagy!
2022. júl. 17. 17:36
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez most történt, akkor csak az idő segít, amíg megnyugszol.

Nem csak veled történnek megalázó dolgok, de túl kell lépni idővel. Nem kell azonnal elengedned, mert ezt a szituációt meg kell "gyászolni", de ne is süllyedj bele, mert akkor fogsz megkeseredni. A jövőben pedig megkeseredettségedben el fognak kerülni azok a nők is, akik normálisak, ha akkor is ezt hallgatják tőled dühödben, hogy xy csaj milyen szemét volt veled.

Egyébként meg ez nem sok idő, három nyamvadt hónap, ne már...

Mondjuk megnézném a csajt, hogy mégis hogy a túróban nyúltál ennyire mellé. Meg ha közösen terveztek, akkor miért nem valami olyat fizettél, ami hozzád is kötődik és a közös élethez? Valamit kifizettél neki?

Alig ismerted és pénzt adtál neki, ezt a hibát nem tudod tisztán rákenni, szerintem nem ártana pszichológus később, ha már gondolkozni is tudsz és nem ennyire friss a dolog.

2022. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
29: igen, három hónap volt. Nagyon elragadott, bele is szerettem. Segíteni akartam rajta és egy családi adósságot fizettem ki, hogy mielőbb összeköltözhessünk. Ez van. Fogalmam nincs a pszichológus miben segíthet, mert jelenleg azt érzem, hogy amíg nem ér anyagi és erkölcsi értelemben kárpótlás, addig nem tudom ezt elengedni. Tudom, erre várni hiába, de így tovább sem lehet lépni...
2022. júl. 17. 18:36
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!