Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy nagyon csúnyán átvert az a nő, akit a barátnőmnek hittem?

Figyelt kérdés
Három hónapja voltunk együtt és úgy éreztem, hogy minden rendben van kettőnk között. Hányatott gyermekkora volt és nehéz körülmények között élt a szüleivel együtt. Én segíteni szerettem volna rajta és egy jelentősebb összeget ajánlottam fel számára, amit vonakodva, de elfogadott. Tegnap telefonon szakított velem és törölt. Úgy értesültem, hogy külföldre ment. Én azóta teljesen ki vagyok magamból fordulva. Véresre vertem az öklöm. Buktam közel 1 milliót, amit vélhetőlen sosem látok viszont és az emberekbe vetett bizalmamnak is lőttek. Mit lehet tenni ebben az esetben? Egyszerűen azt érzem, hogy mindenkit meggyülöltem és ölni tudnék fájdalmamban és mérgemben...

2022. júl. 16. 19:54
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
40: igen, én ajánlottam fel. Ezért sem mentem el a rendőrségre feljelentést tenni. Az öngyilkosság gondolata egy nagyon rossz pillanatban fogant meg bennem. Nem sokkal később elvetettem. A legjobban nem is az anyagi veszteség fáj, persze az is dühítő. Nagyon sok mindent kezdhettem volna vele. Tanulás stb. Én dolgoztam érte. Azok a munkaórák kukába mentek... Ahogy a bennem kialakult kép is. Soha nem vertem át senkit. Meg sem fordult a fejemben, hogy velem ez megtörténhet. Hiába mondják egyesek, hogy tanuljak belőle és lépjek tovább. Mégis hogyan? Úgy érzem, többé senkiben sem tudok bízni. És mi a tanulság? Hogy többé nem segítek senkinek? Engem ki és hogyan fog kárpótolni? Ha csak ezeket veszem sorra, már az őrület határán állok. Olyan szinten dühös vagyok, hogy időnként vérzik az orrom. Ezen nem segít az, hogy majd idővel minden jobb lesz...Lehet nagyon negatív vagyok, de ezt érzem...
2022. júl. 22. 20:11
 42/50 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni, az majd rendbetesz.
2022. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok. Most is onnan jövök, de csak ideig óráig segít. Amíg ott vagyok. Ha magamra maradok jön az önsajnálat, az gyűlölet, a harag. Ezért ördögi. Nem tudom ezt elengedni. Nem tudok beletörődni abba, hogy ez velem megesett.
2022. júl. 22. 20:31
 44/50 anonim ***** válasza:
Keress egy jobb munkát, képezd magad. Forgasd át a gyűlöletet motivációba. A pénz pedig hamarabb visszajön, mint gondolnád.
2022. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Ez nekem is megfordult a fejemben. Pillanatnyilag képtelen vagyok erre. Örülök, hogy a munkám képes vagyok elvegezni. Szellemileg is teljesen ki vagyok. Már egy ideje foglalkoztat, hogy újat tanuljak. Az erre fordítható összeget meg jól elszórtam. A szüleimet is segítenem kell. Egyéb célok is vannak, amik pénzt igényelnek. Mindenképpen kell legyen megtakarításom is. Szóval ez megint csak idő, pénz és türelem. Utóbbi dolgában nagyon rosszul állok. Nem tudom, mikor valósulhat meg mindez. Jelenleg semmihez nincs kedvem...
2022. júl. 22. 20:48
 46/50 anonim ***** válasza:
Elfelejteni ezt az esetet sosem fogod, de hidd el, hogy idővel belefásulsz és ezzel túl is teszed magad az eseten. Ehhez kívánok sok sikert!
2022. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbálkozom, de magamat ismerve ez sokáig fog tartani. Nagyon sokáig. Mindig is nehezen tudtam elengedni, elfogadni dolgokat. Ez szerintem hónapokig kísérteni fog. Tudom, a hozzáállásommal gond van és alapvetően én hibáztam...Rég nem volt barátnőm és kétségbe voltam esve, aztán mindent akartam egyszerre. Utólag belegondolva hiú voltam, de már cseszhetem. Ez az év úgy ahogy van, már kuka. Talán jövőre jobb lesz... Idénre már csak a sport marad és a megnyugvás. Aki segítő szándékkal írt, annak köszönöm a válaszát.
2022. júl. 23. 10:34
 48/50 anonim ***** válasza:
Kérdező ha ennyire összetörtél akkor szakember azonnal .. lehetséges neked ez komoly traumát okozott , ne fojtsd magadba.
2022. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
48: megfordult már a fejemben, de most arra is időt és pénzt kellene áldozni. Mit mondana? Amit itt is néhányan? Lépjek tovább? Engedjem el? Tanuljak belőle? Idővel minden jobb lesz? Lehet jót tenne, de nehezen szánom rá magam.
2022. júl. 23. 15:16
 50/50 anonim ***** válasza:
Más az, amit mi (laikusok) mondunk, tanácsolunk és merőben más, ha tudod, hogy esetleg ugyanezt egy erre szakosodott szakember tanácsolja.
2022. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!