Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy nagyon csúnyán átvert az a nő, akit a barátnőmnek hittem?

Figyelt kérdés
Három hónapja voltunk együtt és úgy éreztem, hogy minden rendben van kettőnk között. Hányatott gyermekkora volt és nehéz körülmények között élt a szüleivel együtt. Én segíteni szerettem volna rajta és egy jelentősebb összeget ajánlottam fel számára, amit vonakodva, de elfogadott. Tegnap telefonon szakított velem és törölt. Úgy értesültem, hogy külföldre ment. Én azóta teljesen ki vagyok magamból fordulva. Véresre vertem az öklöm. Buktam közel 1 milliót, amit vélhetőlen sosem látok viszont és az emberekbe vetett bizalmamnak is lőttek. Mit lehet tenni ebben az esetben? Egyszerűen azt érzem, hogy mindenkit meggyülöltem és ölni tudnék fájdalmamban és mérgemben...

2022. júl. 16. 19:54
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
84%
Ezt csalásnak hívják, menj a rendőrségre.
2022. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség .
2022. júl. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi hír azóta, kedves kérdező? Enyhült valamelyest, legalább egy kicsit a fájdalom?
2022. júl. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Bocsánat, elnéztem a dátumot: június 16-át láttam elsőre. Na mindegy, azért írhatsz valamit, mi újság.


Amúgy, tapasztalataim szerint, általánosságban a nőket különösen érzékenyen érinti, ha morális szempontból szembesíted őket a valósággal. A gond itt az, hogy pénz is van a dologban, ráadásul jelentős, így az erkölcsi kérdésekkel való szembesítés nem fogja meghatni valószínűleg, szóval ez esetben lehet, hogy nem működik a tanács. De azért írhatsz neki (higgadtan) egy hosszabb levelet arról, hogy mekkorát csalódtál benne emberileg. Légy higgadt, kimért és fogalmazd meg tárgyilagosan, hogy mit gondolsz róla, hogy ő volt az utolsó ember, akiből ezt kinézted. Minél higgadtabban, hűvösebben és egészséges érzelmi töltettel írsz neki levelet, annál inkább mardosni fogja a bűntudat, ezt hidd el nekem. Annál inkább érezni fogja, hogy mennyire megbántott, és ezt csakis neki köszönheted. Emellett fogalmazz választékosan.


Én, amikor nagyon el voltam keseredve, mert átvertek, akkor amint lenyugodtam, írtam egy hosszú, választékosan megfogalmazott levelet az illetőnek, a moralitásra helyezve a hangsúlyt. Mondhatni, amolyan búcsúlevelet. Minden esetben értem el reakciót az adott hölgynél, kivétel nélkül. Vagy jót, vagy rosszat, de a bűntudat miatt a másik fél fog reagálni. A semminél több, próbáld meg, de légy higgadt, viszonylag racionális, de azért kellően érzelmes is.

Arról nem is beszélve, hogyha a válaszüzenetben elismeri, hogy kvázi meglopott, akkor lesz bizonyítékod is ellene.

2022. júl. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 NTBS ***** válasza:
Tanulj belőle. Illetve lépj tovább.
2022. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
35: ne érts félre, nem kötekedni akarok, de ezt mégis hogyan? Nem tudok csak úgy továbblépni. Főleg nem kárpótlás és elnézés nélkül. Igaz, utóbbit várhatom...
2022. júl. 22. 11:33
 37/50 anonim ***** válasza:
Mit tehetsz? Feljelented. Van bizonyitekod hogy penzt utaltal.
2022. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Ha nem utaltad akkor passz.


De amugy hogy jottel vele ossze? O akart teged vagy hosszabb probalkozas utan adta be a derekat. Mert akkor az nem szerelem hanem szerelem vasarlas.

Errol a reszrol az osszejovos reszrol nem irtal semmit.


Ha netalantan az utobbi az igaz, akkor arra az a tanacsom legkozelebb ne akard megvenni a szerelmet, mert a szerelmet nem lehet megvenni.


Ha nem ez az opcio, akkor ha utaltad a penzt akkor bizonyitekod is van igy a rendoroknek is megkonnyited a dolgat feljelenteskor.


Bar itt a leirtak egyertelmuen a masik becsapasarol szolnak ez olyan tipusu mint az internetes neger-csalok buncselekmeny (fake emberek) csak itt talalkoztal az illetovel es nem csak levelezes utan kuldtel neki penzt mert segiteni akarsz neki. De onmagaban megis keves az info amit irtal. Ezert kerdeztem hogy hogy zajlott az ismerkedes mert nagyon nem mindegy. Az elobbi esetben is becsapas, csak ott az illeto aki akarja a masikat es akit becsaptak az ugyanugy onmagat is becsapja. Es a manipulacioval ami undorito dolog, es penzzel, ajandekokkal eri el azt amit akar es az nem szerelem.


Irtad hogy vonakodva fogadta el a penzt. Ez a resz ellentmondas az egesz tortenetben. Ezert kerdeztem hogy akart-e teged mikor osszejottetek.


Egyebkent alig ismertetek egymast es te kepes voltal 1 millio forintot adni neki. Ugye ez valami kamu kerdes?

2022. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
73%

Elolvastam a tobbi valaszod is. Kamu kerdesnek veltem mert egy ilyen helyzetbe az az elso hogy a rendorsegre megy az ember.


Irtam ha ez igaz akkor hogyhogy nem jelentetted fel? Egy ilyen utan tovabbra is szereted? Ne mar! Atvagott! Egy ilyen utan ki kene abrandulni es felrazni magad hogy he johiszemu voltal, naiv de ez az ember aki ezt tette veled nem erdemel konnyet, se marcangolast, se iszogatast, se onmagadban valo karteves gondolatait, ez amugy soha semmilyen korulmenyek kozott sem. Az ongyilkossag nem megoldas. Akinek ez jut eszebe elsore es nem a rendorseg annak kell a segitseg. Ha patt helyzetben lenne az illeto mert fenyegetik hogy kart tesznek benne akkor ertheto ha nem a rendorseghez fordul elsore.


Szerintem razd fel magad es jelentsd fel.

2022. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Aki a rendőrséget javasolja, annak üzenem, hogy olvassa el a kérdés 3.sorát.

Világosan írja a kérdező, hogy "jelentősebb összeget AJÁNLOTTAM FÖL számára", amit csak vonakodva fogadott el.

Ha a nő is olvassa ezt a kérdését (de enélkül is) hivatkozhat arra, hogy a pénzt felajánlotta neki, akkor bizonyítékként felhasználhatja és a rendőrség másodszor szóba sem áll a feljelentővel.

Ettől függetlenül aljasan cselekedett a nő, de az öngyilkosság semmit sem old meg, sőt bánatot okozol a családodnak.

2022. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!