Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt számomra a kapcsolat eléggé unottá, megszokottá vált.

A szakítás oka az hogy már nem érzem jól vele magam mint korábban és elegem van hogy keveset vagyunk együtt, mivel hétvégén tudunk találkozni csak és van köztünk 70km. A szex is rossz vele állandóan csak én akarom, én kezdeményezem ha csináljuk akkor is sz*r egy pozitívum hogy legalább orál van. Már viberen /messengeren sincs kedvem még vissza írni se neki mert unott az egész beszélgetés. Próbáltam szakítani vele, nem lehet egyszerűen. Sír folyamatosan, hívogat, regényeket írkál, el jön a házamhoz és addig sír, sajnáltatja magát hogy megsajnálom és a végén kibékülök vele. Nem érdekli egyáltalán hogy én már nem akarok vele lenni, úgy érzem csak a saját érzései érdeklik az hogy én mit akarok az levansz*rva csak minden áron maradjak vele. Sokszor már azzal fenyegetőzött hogy megöli magát.

Egyszerűen nem tudok tőle szabadulni. A heti 1-2 szex is kevés számomra, bár ha még kiadós lenne még elviselém, de nem az.

Hogy szakítsak így vele?

22f



2022. aug. 4. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Személyesen szakíts, hallgasd meg amit mond és légy erős. Hogyha ezt nem tudod megtenni gondolkozz el, miért nem akarsz szakítani? Mert ha valaki valóban szeretne, nem tudják pár szóval megváltoztatni a véleményét. Félsz az egyedülléttől, nem találsz jobbat?
2022. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

De konkrétan kimondtam neki hogy részemről vége nem akarom tovább folytatni, hiába letiltom jön hozzám sír, vagy az ismerőseim által keres engem.

Ja és nem félek attól hogy nem találnék "jobbat", mert mindig is sikeres voltam a nőknél.

2022. aug. 5. 10:49
 13/18 anonim ***** válasza:
küldd a telefonszámát, s intézem ;)
2022. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

En exem is azzal fenyegetozott hogy felakassza magat, aramba nyul, .. aztan meg mindig itt van 😒 ennek mar 2 eve.

Erzelmi zsarnokok ezek.

Tanacsolni tudom hogy beszelj a csaladjaval, mondd meg nekik hogy azzal zsarol, ha szakitasz, megoli magat. Aztan onnantol kezdve az o dolga ...

Mar nem tartozik hozzad! Sajnalatbol meg ne legyel vele mert azzal magadnak is artasz! Sot...

2022. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Oké sír. És akkor mi van?

Nem vagy elég határozott. Ennyi.

Ismerőseiddel pedig ne foglalkozz. Mond meg nekik, hogy téged hagyjanak ezzel békén, nem vagy rá kíváncsi.

Nekem úgy tűnik csak a kifogásokat keresed, hogy miért enyhülsz meg mindig.

Ha pedig nem vagy képes kizárni az életedből, akkor meg is érdemled.

#9-es voltam.

19L

2022. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A házadhoz mi?🤣
2022. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy részedről ennyi. Mert ha csak ugy letiltod akkor nem biztos, hogy fogja tudni miért tiltottad le.
2022. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csald meg egy másik csajjal, de úgy, hogy rajta kapjon…
2022. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!