Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés

Nem rég lett vége egy igen toxikus párkapcsolatomnak, de nem tudom őt elengedni. Szerettük egymást, viszont rengeteget veszekedtünk és féltékenykedtünk, így véget ért. Mikor együtt voltunk is éreztem, hogy én ezt már nem bírom, de nem tudtam kilépni, mert szerettem. Most viszont nem tudom elengedni és lelkileg nagyon megvisel. Igen, talán félek az egyedülléttől, ugyanakkor nyitni is mások fele, félve attól, hogy nem leszek elég és megint ez történik.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy tudnék ezen túllépni?



2022. aug. 7. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

En mindig visszaesek az exhez.

Szerintem ugy lehetne kibírni ha vki egyedül feltalálja magát es nem vágják padlóra a társkeresési kudarcai és a magány vagy bármilyen nehézség egyedül.

2022. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Milliárdnyi ember szakított már és szerette az exét...és túlléptek rajta.


És folytatódott az életük és a szerencsésebbek megismertek egy új partnert.

2022. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A mérgező kapcsolat elhiteti veled hogy nélküle semmi vagy. Szerintem most ne akarj párkapcsolatot, ne azért legyél valakivel mert félsz egyedül lenni. Erősödj, gyógyulj ki ebből lelkileg, találd meg a boldogságot egyedül, és akkor majd készen állsz valaki jobbra. Sajnálom, tudom hogy könnyű mondani, ehhez most nagyon nagy önkontroll kell hogy ne menj vissza. De ne kerülj vissza ebbe az ördögi körbe..
2022. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam bocsánat, hogy már talált is helyettem mást.
2022. aug. 7. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Látod?


Neked is így kell tenned.

2022. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én ha szeretek valakit, nem tudom napok alatt elengedni
2022. aug. 7. 19:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudatosítanod kell magadban, hogy vele kapcsolatban már nincs miben reménykedned. Ő már túllépett rajtad, tedd te is azt.
2022. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy te nem tudod.


A lényeg, hogy le kell kötnöd magad.


Találj magadnak feladatokat, kikapcsolódást.

2022. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy szakítás után a fájdalmon kívül elfogja az embereket a reménytelenség érzése, hogy esetleg nem kellenek már soha senkinek. Ez egy hibás gondolat, semmi több. Engem 2 hete hagytak el, és én is arra gondoltam, hogy nincs remény már senkivel semmire. Egy dolgot tehetsz: hajszold magad előre továbbra is, és ismerkedj ahol lehet. Nálam beválik, a kutyaharapást szőrével gyógymód.
2022. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretet. Ez ragaszkodás, függés egy toxikus embertől. Pont megfelelő kapcsolat neked arra, hogy szenvedjél és szenvedtessenek.
2022. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!