Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mit jelent?Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?Így próbál felejteni?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt szakított velem a barátom,mert nem érzi azt hogy képes lenne egy hosszu távú kapcsolatra,nem tud elköteleződni,de viszont mondta azt is hogy szeret és nagyon fogok neki hiányozni.Fél évet voltunk együtt,de intenzív és mély kapcsolat volt. Mielőtt össze jöttünk volt neki egy lány akivel néha néha összejárt szexelni. Amíg jártunk le volt neki tiltva a lány,mert írkált neki a lány és ez zavart engem nyilvánvalóan. Most meg már látom hogy újra ismerősök. Ez mit jelenthet? Így próbál túllépni és felejteni?

2022. aug. 10. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Előző csaj jobb volt nálad, ennek semmi köze a felejtèshez
2022. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hozzátenném,hogy nagyon padlón vagyok,nem tudok mit kezdeni magammal,nagyon fáj az egész,főleg ez a tényező még rá tesz 100 lapáttal.

Hozzátenném hogy én 22éves vagyok ő pedig 25..

2022. aug. 10. 09:00
 3/16 A kérdező kommentje:
1es,de akkor miért engem választott és nem őt,kapcsolat szempontjából? Az a lány olyan hogy összefekszik mindenkivel,volt barátom is mondta hogy csak arra kellett neki,mivel ilyen lánnyal nem szeretne kapcsolatban lenni
2022. aug. 10. 09:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert izgalmasabb
2022. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent. Valószínű tekernek egyet ismét…egy férfinek ez közel sem az, mint egy nőnek.

Magadba fektess! Barátnők, új ruci, tedd magad tele programokkal és ne beszélj a sráccal semmiképpen!

2022. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Keress normális férfit.
2022. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elképesztően fáj,nem tudok semmi másra gondolni,azóta nem beszéltünk de hiányzik nagyon ☹️😞
2022. aug. 10. 09:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve a csaj miatt dobott mert még "élni akar"

Folyamatosan ott volt neki a kattogás hogy lenne egy berepükò csaj akit egy masik miatt nem kaphatna meg ez zavarta ezert van az a duma hogy nem tud elköteleződni.

Most felhatalmazva érzi magát arra hogy szabadon fűzhesse végre

2022. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

*berepülő csaj


Ez jóformán minden pasit "kattogtat"ha nyomulnak rá

2022. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De akkor miert nem vele jött össze?
2022. aug. 10. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!