Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összevesztünk, szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, szakítottunk, ha nem keres nem is szeretett?

Figyelt kérdés

Mind minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Most elértünk odáig, hogy olyan nagyot veszekedtünk aminek szakítás lett a vége. Nem megcsalás, semmi komoly, igazság szerint bolhából csinál elefántot, engem meg ez bosszantott fel. Mert ez szokása, elég heves.

Mindkettőnknek nehéz időszaka volt, szerintem így vetült ki. 3 hete történt ez, azóta nem keresett. Nem én okoztam a veszekedést, nem hiszem, hogy az én feladataom lenne a békülés.


2022. aug. 15. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ki a nő meg a férfi,ki szakított kivel,ki élt a másiknál,ki keresett többet?

Ezek nélkül nehéz megválaszolni.

2022. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor lehet, hogy szeretett (sőt, biztos), de már nem akarja ezt. Itt már nem békülés, hanem újrakezdés játszana, mivel már nem vagytok egy pár.


Nem számít, hogy kinek a "feladata" lenne a békülés, mivel nektek már nincsenek kötelezettségeitek egymás felé.

2022. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy ne szeretett volna, hanem hogy a szakításotokat ő véglegesnek gondolja. Egyszerűen már nem akar kapcsolatban lenni veled. Még a te leírásodból is látszik, hogy milyen mérgező kapcsolatban éltetek - könnyen lehet, hogy ezért, de persze ez csak tipp.

A lényeg, hogy ha nem keres, az azért van, mert szakítottatok.

2022. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő 21. A párom 25. Nem lakunk együtt, egyetemet nyomjuk mindketten, ő diákmunkázik én még nem.
2022. aug. 15. 09:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Én szakítottam, mivel kikészített, volt olyan tárgy ami nem lett meg, nem is egy, illetve a vizsgaidőszak is leterhelt, emelett apukámnak eü. gondjai voltak. Ez így elég sok volt, erre pedig még ő is nyomta a hülyeségét. Alapvetően nincs gondom vele, de ez a hirtelen felkapja a vizet sok szarságon leterhel.:(
2022. aug. 15. 09:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kivetítetted rá a gondjaidat, szakítottál vele és most zavar, amiért nem esedezik a bocsánatodért, mert "nyomta a hülyeségét". Isten ments az ilyen ember típustól...
2022. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vetítettem ki rá, sőt. Viszont az biztos, hogy ingerültebb időszakom volt, és eréjesebben szóltam vagy épp tettem valamit. Emberből vagyok, nem várható el, hogy mindig toppon legyek. Pláne ő aztán tud robbanni.
2022. aug. 15. 10:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele, az a minimum, hogy tiszteletben tartja és nem keres többet! Vedd tanulópénznek és soha többet ne szakíts hirtelen felindulásból vagy játszmázásból, mert annál kevés gusztustalanabb dolog létezik.
2022. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te szakítottál és most azt várod hogy rohanjon utánad? Pfff 😂 ebben az esetben neked kéne kezdeményezni nem neki.
2022. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az anyagilag független kifejezés hallatán :D
2022. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!