Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl egy szakításon, ha mindketten szeretjük egymást, de bizonyos körülmények miatt nem lehetünk együtt? 31/N

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még ilyen helyzetben, ez a pokol egyik bugyra.

Szeretjük egymást, de mégis el kell engednem. De így hogyan?

Ha véget ér egy kapcsolat és az emberrel szakítanak, akkor legalább tudja, hogy a másik fél már nem érez iránta semmit. De ha nem múlt el, borzasztóan szeretjük egymást és úgy kell elengednem? Úgy érzem képtelen vagyok rá, pedig muszáj lesz.

Nem tudom, hogyan lehet ezt feldolgozni, kérlek segítsetek, mert már az őrület határán állok.

A legnagyobb szerelemben vagyunk és most kell végetérjen. El fog múlni így valaha ez az érzés? Úgy érzem, örökre szeretni fogom és ezt soha nem fogom kiheverni.



2022. aug. 15. 13:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
De az utolsó mondatoddal egyébként egyetértek.
2022. aug. 16. 09:36
 22/29 anonim ***** válasza:

Mi az ok?


:D Azonkívül, hogy nettó hülyít.

2022. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Annyira én se hiszem, hogy jó színész, hogy sírni tudjon, ha nem szeret. Pedig nekem csak az segített, amíg el tudtam hitetni magammal, hogy csak hülyített. Amikor megzuhanni láttam, azt hittem nem élem túl. Kénytelen voltam tiltani mindenhonnan és megszakítani minden kapcsolatot. Ez egy kicsit segített. De szerintem már túl van rajtam és más nő miatt van szerelmi bánata. Felismerem a Fb megosztásaiból, amikor szerelmes és most az. Álprofilról látom, miket oszt meg. Velem ezer éve nincs kontakt, szóval talált magának új lelkitársat. 🤣
2022. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Szia kérdező

Hogy vagy azóta?

márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a kérdésed! Azóta már kicsit több, mint 1 éve együtt vagyunk és együtt is élünk. :)
ápr. 2. 08:50
 26/29 anonim ***** válasza:
Na, ez szuper! Elárulod így utólag, mi volt az az áthidalhatatlan akadály?
ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Mindketten házasok voltunk, mikor megismerkedtünk. Nem vagyok rá büszke. Ezt az ember nem rúgja fel egykönnyen, érzések ide vagy oda, viszont ez így nem mehetett tovább, döntenünk kellett.

Iszonyú nehéz volt a vége, de egymást választottuk, mindketten elváltunk és azóta együtt vagyunk.

ápr. 4. 11:14
 28/29 anonim ***** válasza:
Én meg arra nem vagyok büszke, hogy benne maradtam egy hazug, szerelem és szeretet nélküli kapcsolatban. De gyerek is van, meg az anyagiak. Örülök, hogy igaz ez köztetek. Nekem nem volt igaz, azért kár lett volna mindent felrúgni. Pontosan úgy volt, ahogy gondoltam. Éveken át hallgattam, hogy nem válhat el, nem lehet velem, mert a család fontosabb. Nem feküdtünk le soha, de azért megcsókolt. Aztán elvált egy nyilván nálam sokkal szebb nő miatt, aki ugyanúgy hülyítette, mint ő engem. Ráment az élete.
ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Gyerek itt is van a párom részéről, ezért is volt borzasztó nehéz neki a döntés, semmi másért. Férfi létére jobban ragaszkodik a gyerekéhez, mint sok más férfi (ami becsülendő), nem hétvégi apuka típus, többet is van nálunk a gyerek.

Szóval megléptük és azóta a gyerekkel is egyre jobb haverok vagyunk, igazából első pillanattól fogva nem volt vele gond egy pillanatig sem, probléma nélkül alkalmazkodott a helyzethez, jobban szeret nálunk lenni, mint az anyjánál.

Alakulhatott volna ez sokkal-sokkal nehezebben is.

ápr. 15. 06:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!