Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tobb eve szakitottunk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb eve szakitottunk, mert durvan viselkedett es nem mertem vele lekotni az eletem. Pedig eletem szerelme. Vajon megvaltozott azota? Evekig jott hogy kezdjuk ujra, az eszemre hallgattam, viszont minden nelkule eltoltott ido semmit nem er mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vajon ő szeret még? Vajon meg tudott valtozni? Mar van felesege, babajuk, ez azt jelenti hogy boldog? Es vegleg lezarta? Lehet a novel mar nem agressziv ? Hogy felejtsem őt el orokre? Senki nem szerette a kornyezetemben, sot azt mondtak oruljek h vege. De nagy tanulopenz volt ugy szakitani h meg szerettem , almomba nem gondoltam h sose mulik el hiaba volt mas, ideig oraig jo de kozben ha elmegyunk vhova jo es szep , de az van eszembe hogy milyen lenne ugyanitt vele.es ilyen mar sose lesz. Mit tegyek?

2022. aug. 18. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy mennyi verbális és fizikai megaláztatástól menekültél meg.

Amire vágysz, az egy ideálkép, amihez neki nincs köze. Soha nem fog megváltozni.

Semmi jót nem veszítettél. Sőt.

Nyiss kifelé, söpörd ki a tudatodból. Továbbra is hallgass a józan eszedre, mely azt diktálta, hogy iktasd ki az életedből.

2022. aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazóknak más az igazságérzetük. Mindig jogosnak gondolják amit tesznek. Megbánást is maximum csak mutatnak ahhoz hogy megtartsák a másikat de valójában soha nem bánják meg.

Saját magukat jonak tartják(mint a legtobb ember),nem akarják magukat rossznak hibásnak látni, egy egy vélt sérelmet mindig is megtorolnak.

A belátás hiánya miatt nem is akarnak változni fejlődni, nem is kezeltetik magukat mert hát szerintük mindenben a másik a hibás, neki kéne pszichologushoz is járni.

Nem változnak


Amugy a kezelés sem 1-2 honap lenne hogy a személyiségszerkezetük megváltozzon.

2022. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd mar le, hogy vegre megszabadulj tole. Az eszednek volt igaza, hulyesegeket projektalsz ra, ami soha nem fog megvalosulni.
2022. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.kommentem kiegésziteném

A statisztika is azt mutatja hogy szinte mindig csak az áldozatok mennek magukat kezeltetni a bántalmazok meg kb soha. Teljesen igazságosnak érzik magukat. Szerintük velük az égadta világon semmi baj nincs, az áldozat provokálta ki.

Bocsantkérések ia max etikett náluk.


Ha visszakerdeznél arra a naora amikor bantott lehet a reszleges " jaj kicsit tulzasba vittem a haragot" mellett figyeld csak meg hogy TARTJA azt hogy hibáztat tovabbra is! Azaz a pofont akármit jogosnak tartja de ezt csak ugy mutatja meg hogy még MAI nap is ugyanazért még hibáztat téged. (Es aki hibazik az meg is erdemli a pofont csak ezt nem teszik hozzá) Azaz nem valtoznak semmit.

2022. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*is
2022. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!