Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen érzéseid vannak a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéseid vannak a volt párod iránt ha a gyerekeid szülője?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanaz szinte mint először.

Már amikor összejöttünk tudtam azt hogy tökéletes férfi és a legjobb géneket kapja majdan egy gyermek tőle.

Attol függetlenül, hogy elváltak útjaink, mai nap is ezt gondolom róla. És rengeteg mindent visz tovább belole a kicsi! Kivul belül!

2022. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
1-es Nem az volt a kérdés, hogy mit gondolsz róla, hanem, hogy mit érzel iránta.
2022. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Az egy érzés nem, hogy tökéletes férfi. Egyfajta rajongás.
2022. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Jav.Kerdes lett volna: Az egy érzés, nem?
2022. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Ez az első kib@szott béna. A volt férjed nem is sz@rik és tőle kér tanácsot a pápa.....uramisten, tennem.anya vagy, hanem tenyészkanca.
2022. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Már semmi, teljes közöny. Talán évente egyszer beszélünk. Nem velem tartja a kapcsolatot, hanem a gyerekekkel. Ők meg elég nagyok, hogy egyedül intézzék.

Hosszú út vezetett idáig. A gyász minden szakaszán át kellett mennem.

2022. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6: Szeretnék már én is itt tartani. Egyelőre még gyűlölettel határos haragot érzek, mert hazudozott, megcsalt, kihasználta, hogy naívan hittem benne, hogy ő is úgy szeret, mint én őt... Nagyon zavar, hogy a gyerekek miatt tartanunk kell a kapcsolatot, és hogy nekem több-kevesebb sikerrel jó arcot kell vágnom ehhez.
2022. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

5

en ugy valasztottam leendő apát hogy akkor sem fogom megbánni ha majdan egyszer válnánk.

Olyan döntést hoztam, ami teljes birtoklasmentes.

Mert olyan embertől lett csak gyermekem akit akkor is tudok majd tisztelni, vagy felnézni rá, ha nincs velem. (Nálunk nem is ilyen proli dolgok tettek be h megcsalás meg amik itt mennek, hanem más dolgok)

(1)

2022. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8: biztos beállt szerzetesnek az a jótét lélek :D az nem proli dolog, remélem...
2022. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem prolit választottam.

Nálunk kicsit jóval bonyolultabb a dolog. En hagytam ott ugyanis őt.

Nem bíztam magamban. Magamban csalódtam. Feltem hogy vele én kevés leszek. Biztonságosabb vonalat változtattam menet kozben.

2022. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!