Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fél évvel a szakítás után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évvel a szakítás után is egyedül vagyok. Normális ha még mindig reménytelennek érzem magam ?

Figyelt kérdés
5 évig tartott a kapcsolatunk és nehezen,de sikerült elfogadnom hogy vége. Már abban a fázisban vagyok, hogy oké ez így a jó, így kell lennie mindennek ahogyan van. De amúgy meg annyira vágyom arra, hogy szerelmes legyek. Mintha egyedül elveszve érezném magam kicsit, vagy legalábbis nem érzem azt, hogy teljes egész tudnék lenni. Valahogy az ilyen felületes kapcsolatok nem vonzanak. Néha úgy érzem rosszul vagyok összerakva, hogy annyira ufo vagyok hogy nekem tuti nem adatik meg hogy megtaláljam azt a nőt akit nekem szánt az ég. Sőt lehet nincs is ilyen. Vannak olyan pillanatok amikor meg vagyok békével a jelenlegi helyzetemmel viszont van amikor baromira lehúzom magam a béka segge alá. Van itt olyan aki hasonlóan nehezen viselte a szakítást mint én, és előrébb jár a folyamatban. Nyugtasson már meg hogy ez is egy folyamat része és nem fogom örökké ilyen párkapcsolatra alkalmatlannak érezni magam.

máj. 12. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Fel év az semmi egy 5 éves kapcsolat után. Adj időt magadnak és elvezd ki a szingli létet, foglalkozz magaddal, ilyenek.
máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fél éve?


az semmi :)

máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Felnőtt ember hogy lehet ennyire szerencsétlen? Nyilván az előző kapcsolat is csak az öledbe hullott. Nem tettél érte semmit, így valójában mindig is az volt ami most: meg sem érdemelted!
máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első két választ köszönöm szépen, a hármassal nem igazán tudok mit kezdeni, de kipróbálom a technikát:

nem érzem magam szerencsétlennek, az előző kapcsolat sem az ölembe hullott. Tettem érte sok mindent, így valójában sohasem volt még olyan mint most: hát ezt érdemeltem?

máj. 12. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!