Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakítottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakítottam?

Figyelt kérdés
Barátnőm az elejétől fogva több fiu baráttal tartotta a kapcsolatot. Időközben kiderult, hogy ezek a fiu barátok többet szeretnének és hiába kértem, hogy így ebben a formában építse le őket hagyta, hogy nyomuljanak. 2 napja nem beszélünk.. Köszönöm a válaszokat.
máj. 12. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ferfi barátaim, de ha tudom többet akarna valamelyik akk megszakítanàm a barátságot.

Sztm jogos volt.

máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt fogják írni, hogy féltékeny vagy, és éretlen. Viszont a barátnőd nem igazán veszi figyelembe hogy neked mi hogyan esik. Sőt, direkt lezár.

Nem zavartatja magát, nem keres, megy tovább az, amit ő szeretne, és arra hajt, hogy te fogsz futni utána.

Szerintem is jól döntöttél. Nem lenne ebből jó kapcsolat, ha ennyire nincs tisztelve a másik.

máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát igen.. félreérthető üzenetek, hogy majd ő viszi nyaralni meg kettesben találkozni akar nekem meg be sem lettek mutatva..
máj. 12. 09:44
 4/15 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Szerintem jogos.


Zavaró, ha ő barát zónában tartott olyanokat akik egyértelműen nyomultak rá. Ez igazából "nem véletlen". Aki szereti a párját az leépíti azokat a "barátokat" akik titkon abban reménykednek, hogy majd lesz valami és olykor nyomulgatnak..

máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
49%
Hagyta hogy nyomuljanak vagy viszonozta is a flörtölést?
máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a te barátnőd volt, csak éppen a te köröd volt.
máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez egósimogatás. Már állnak sorba nála, akiknek kibeszélheti hogy te elhagytad, nyilván a sok bárgyu rögtön startra készen vár. :D


Szerintem nem fog írni a csaj, hanem megy tovább... ezt akarta végig. Neki kellett is, hogy folyamatosan szórakoztatva legyen, mindig legyen rajongó. Ezért nem állt le.

Sajnálom, neked most nem lehet egyszerű. De lehet, hogy jobban jártál, és találsz egy normálisat, akinek szintén a kapcsolat a prioritás, mint neked.

Vagy még jobb, ha kiderül, hogy veled tervezett végig, és helyre hozzátok.

máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem viszonozta különösen csak hagyta hogy nyomuljanak. Meg találkozott is velük persze nem mondta kivel mikor..
máj. 12. 10:04
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen agyaltam hogy mar biztos állnak sorban hátha...
máj. 12. 10:07
 10/15 anonim ***** válasza:
#6 Ott a pont.
máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!