Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Szakítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítás után miért ignoráljátok az exeteket,ha normálisan váltatok szét?

Figyelt kérdés

Ignorál,illetve az aktivitását rejtve tartja. Azt hiszi nem tudom mikor van fent,vagy hogy fent van e. De mikor ráírok csak random,pl 3 órája volt elérhető,kb 2mp mulva válaszol. Innen is tudom hogy csak,elrejti.


Nem zaklatom,nem követem semmi. Normálisan váltunk el.

És mindent megbeszéltünk. Még azt is hogy tartani fogjuk a kapcsolatot,ha más nem,mint barátként.



2022. aug. 22. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Így könnyebben tudja a gondolatait másra irányítani.
Nem akar veled beszélgetni/kapcsolatot tartani
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Még azt is hogy tartani fogjuk a kapcsolatot,ha más nem,mint barátként."


Ugyan már. Ki hisz abban, hogy az exek barátok maradhatnak? (főleg, hogy nem is azok voltak, hanem egy PÁR)

2022. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyebb és gyorsabb túlélni, ha nincs szem előtt az ex. A jövőbeli kapcsolattartásra való hajlandóságot ne úgy értelmezd, hogy innentől kezdve bratyiztok mint az ezer éves barátok, meg hetente többször dumálgattok, mert ez nem reális, főleg röviden szakítás után. Pár hónap, év múlva esetleg.
2022. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Haver, egy dolgot jegyezz meg: a nők 99%-a csak kamuból mondja azt szakításkor, hogy maradjunk barátok, hogy ne tűnjön annyira rossz fejnek.


Azoknak a férfiaknak meg a 100%-a szánalmas, aki ezt "barátság" dolgot beszopja. Bakker, megalázott azzal, hogy kidobott, nem vagy neki elég jó, és nemsokára más fogja dugványozni az exedet, te meg irogatsz neki? Noooormális?

2022. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert a párkapcsolatból nincs visszalépés számomra. Nem leszünk újra barátok, nem lesz köztünk laza kapcsolat meg semmilyen kapcsolat, mert ízléstelennek tartom.


Nem haragszom egyik exemre sem, ha összefutunk, megkérdezem, hogy mizu vele, köszönök neki, de nincs már közös életünk és nem is lesz.


És ja, tervezek jövőbeli kapcsolatot, megtisztelem az új párom azzal, hogy eltakarítom egy lezárt kapcsolat romjait.

2022. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan exem akivel normálisan váltunk szét. Közösségi oldalon ismerősök vagyunk, de max szülinapon felköszöntjük egymást vagy váltunk pár szót ha épp összefutunk valahol véletlenül. 4-5 évente amikor épp abban az országban jár ahol én élek összefutunk egy kávéra vagy egy sörre, de ennyiben ki is merül a "barátságünk". Ez tök oké, de ennél többre semmi szükség. Van elég barátom és neki is, már nem azokat az időket éljük amikor aktívan benne voltunk egymás életében és ez így van jól.
2022. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kizáró ok, ha valaki az exeivel haverkodik és rendszeresen dumálgat. Van elég és elég jó társaságom ahhoz, hogy exből tákolt haverokkal kelljen beérni.
2022. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesztek barátok... :D Felejtsd is el ezt az egészet
2022. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert barátságon annyit ért, hogy ha találkoztok véletlenül, beszéltek pár szót, nem azt, hogy rendszeresen írogattok, programokat csináltok, mint eddig, csak nincs szex.
2022. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az új pasimra kő már koncentrálnom, meg úgyis csak verekedés lenne, ha foglalkoznék a régivel.
2022. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Szakképzett pszichológusok is azt mondják, hogy lehetséges az exek közti barátság, de ahhoz kellő időnek el kell telnie, és mindkét félnek le kell tudnia zárni a kapcsolatot, amihez sokszor kell egy kis tér. Egyszer azt hittem, hogy ki tudom játszani a pszichológiát, és el tudok felejteni valakit, aki iránt érzéseim vannak, úgy, hogy napi szinten beszélek vele, de sajnos a nagyon erős elhatározás ellenére sem jött össze, úgyhogy a túllépéshez KELL, hogy kicsit mindketten eltávolodjatok. Ez kicsit olyan, mintha le akarnál szokni a dohányzásról - nem megy úgy, hogy 2-3 naponta elszívsz egy szállal.


Ha már mindketten feldolgoztátok a szakítást (te is), meg lehet próbálkozni a barátsággal, viszont szerintem úgy érdemes, hogy tudjátok, hogy nem fogtok összejönni, és nem akkora intenzitású, mint amikor kapcsolatban voltatok. Egyébként szerintem sokan azért vetik be ezt a "maradjunk inkább barátok" dumát, mert nagyon drasztikusnak tűnik, hogy valakit egyik napról a másikra kivágnak az életükből, nem akarják megbántani a másikat, vagy remélik, hogy lehet még a másikkal valami. Úgyhogy lehet, mire oda értek, ti sem feltétlen akartok már barátok maradni, de ezt majd akkor és ott meglátjátok.

2022. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!