Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írjam meg neki, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjam meg neki, hogy nagyon csalódott vagyok vagy csupán ignoráljam ha keres? (sztori a leírásban)

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, akkor voltunk randin ami nagyon jól sikerült. Nagyon sokat beszélgettünk, sétáltunk. Ő mondta, hogy nagyon jól érezte magát. A gond, hogy ő kb 200 km-re lakik egy másik városban. Az eltelt idő alatt majdnem naponta cseteltünk, ő is keresett, a beszélgetés sem volt egyoldalú vagy kérdez-felelek típusú.

A hétvégén voltam a városában, két napot töltöttem ott. Tudta, hogy megyek, nem volt meglepetés számára. Nem vártam el, hogy velem töltse az egész hétvégét de reménykedtem, hogy összefutunk legalább. Szombaton nem volt ideje mert ment a strandra de mondta, hogy találkozzunk vasárnap este. Hamarabb nem jó mert kell menjen sütkérezni a testvéréhez (minden hétvégén sütkéreznek). Pont mielőtt kellett volna találkozzunk azt mondta, hogy neki nem jó mert kell találkozzon a barátjaival (még egy komoly indok). Miután végzett a barátainál írta, hogy a szállásom közelében van, összefuthatunk egy fél órára. Ezt én ebben a formában már nem akartam és lemondtam, más programra hivatkozva...ami mondjuk részben igaz is volt.

Most egy részből ideges vagyok mert szó szerint hülyitett a lány én meg mint egy marha hittem neki de másrészből örvendek, hogy legalább tudom hányadán állok vele és nem fektetek több időt/energiát bele.

Eddig igyekeztem higgadtan kezelni az egészet de most nem tudom, hogyan kéne lereagáljam. Nem akarok hisztis sértődött gyerekként viselkedni de ugyanakkor folytatni sem szeretném mintha misem történt volna...mert hát lássuk be, semmi olyan dolga nem volt amit ne tudott volna akár egy héttel odébb tólni (mégiscsak tudta, hogy jövök).


Ő 28N, én 31F


2021. jún. 21. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott voltál egy hétvégét, egy órája nem volt rád. Kifogás kifogás hátán. Felejtős.
2021. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ignoráld, ha keres, hanem normálisan írd meg neki, hogy te ezt nem szeretnéd folytatni vele és kész. Ha a nőt annyira érdekelnéd, akkor nem sütkérezni ment volna, hanem veled találkozott volna!
2021. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ne keresd, ha ő keres téged, írd meg, hogy ez innentől neked nem pálya. Hosszasan magyarázkodni meg kifogást keresni se engedd, mondd neki nyugodtan, hogy felesleges.
2021. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem ígért semmit az ismerkedésen kívül, miért is tennél szemrehányást?

Miért is ignorálnád, mikor ő is válaszolt, legfeljebb neked nem tetszett a tartalma?

HA ír, akkor mondd szerintem, hogy nem szeretnél többet beszélni. Ha nem ír, akkor pedig tudod, hogy már ő sem.

2021. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Természetesen én nem szeretnék többet beszélgetni vele...nem is fogom keresni.


Valóban nem ígért semmit de hát ez nem is így működik. Minden kapcsolatom úgy kezdődött, hogy én közeledtem a lányok felé, ők pedig pozitív visszajelzéseket küldtek...akár csak ez a lány. Sosem mondta egy lány sem, hogy "ha találkozunk akkor össze fogok jönni veled". Hasonlóan én sem küldök félreérthető jeleket olyan lányoknak akiktől nem akarok semmit. Ha folyamatosan keresek egy lányt, érdeklődök iránta, elmondom, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, akkor nem csodálkozok, ha a lány többre gondol mint gyerekes csevegésre. Azért ebben a korban már elvárható, hogy mindkét fél tudja, hogy a szavaknak és a cselekedeteknek súlya van.

2021. jún. 21. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha menet közben gondolta meg magát? Vagy talált valakit, aki közelebb van?
2021. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"És ha menet közben gondolta meg magát? Vagy talált valakit, aki közelebb van?"


Igen, ez is lehetséges. Ebben az esetben valóban jól tette, hogy nem adott lehetőséget a találkozásra.

2021. jún. 21. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, le vagyok döbbenve a hölgy viselkedésén. Az olyan típusú nők miatt vesznek minket egy kalap alá velük. Kérdező! Én 3 hónapja ismerkedem neten egy fétfival. 130 km van köztünk. Hozzám bármikor jöhetne, szivesen találkoznék vele, de konkrétan olcsó kifogásokkal hozakodik elő. Én nagyon örülnék annak, ha az illető eljönne hozzám hogy találkozzunk, mert én komolyan gondolom vele. Azt mutatja hogy ő is velem, de bizonyos jelekből nyilvánvaló hogy ebből nemhogy találkozás nem lesz hanem már napok óta nem is keres. Nagyon sajnálom ahogy jártál, én tisztellek, becsüllek azért, hogy találkozni akartál vele! 39N
2021. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 mit gondolsz komolyan vele, mikor nem is találkoztatok?

Ezer ponton átverhetett.

2021. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én végül nem mondtam neki semmit. Ő még írt nekem egy párszor de abbamaradt egy idő után mivel érezte a válaszaimon, hogy nem beszélgetek vele szívesen és nem is keresem. Én egy részből örvendek, hogy megtudtam hányadán állok vele és, hogy csak unaloműzésnek voltam jó...viszont érzem, hogy azóta nehezebben bízok meg az emberekben.

Én azt tanúltam meg az egészből, hogy ha valaki fele annyi energiát sem tesz a "kapcsolatért" mint én akkor nincs is értelme foglalkozni vele.


#9-es: Attól még, hogy nem találkoznak egy adott pontig lehet komolyan gondolni...ha hamarosan megesik a találka. Azonban ha online nagyon jól megy a csevegés de a találkozót nehezen lehet megszervezni akkor az általában azt jelenti, hogy valamelyik fél nem akarja. Ilyenkor jobb hagyni az egészet és továbbállni.

2021. júl. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!