Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Szakítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítás után miért ignoráljátok az exeteket,ha normálisan váltatok szét?

Figyelt kérdés

Ignorál,illetve az aktivitását rejtve tartja. Azt hiszi nem tudom mikor van fent,vagy hogy fent van e. De mikor ráírok csak random,pl 3 órája volt elérhető,kb 2mp mulva válaszol. Innen is tudom hogy csak,elrejti.


Nem zaklatom,nem követem semmi. Normálisan váltunk el.

És mindent megbeszéltünk. Még azt is hogy tartani fogjuk a kapcsolatot,ha más nem,mint barátként.



2022. aug. 22. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zaklatom,nem követem semmi - ahhoz képes azt lesed, mikor van fenn :D
2022. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Ki kíváncsi az exére?!

Az a kérdés, miért nem ignorálod te is?

2022. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

11. Nem nézem azt,csak eleve ha megnyitom a messengert látom.

2. azért nézegettem,hogy tudja mi merre hány méter. Mert ki lenne ő hogy engem ignoráljon. Érted.

2022. aug. 23. 07:57
 14/17 A kérdező kommentje:
12,mert az undorító dolog az ignorálás,akkor ha szépen váltatok el,meg nem zaklatjátok egymást
2022. aug. 23. 07:59
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot :D Nem, az ignorálás teljesen rendben van ebben a helyzetben, a te szánalmas vergődésed az, ami undorító. De legalább már értem miért nem akar veled szóbaállni :D
2022. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én exem az a kapcsolat alatt is lájkolgatta az exeit..meg szívecskézett más csajokat..nála ez teljesen ok volt..meg az is hogy más csaj holmijait találtam az otthonában.. akinek erkölcsi tartása nulla attól mit lehet várni. Aztán eliszkolt mint valami patkány.. személyesen el se köszönt..de ez beleillett a képbe..egy ígéretét se tartotta be.
2023. márc. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ő ilyen simulékony.. könnyen adta magát..tele van pénzzel..trófeát meg találhat bármennyit.. vannak ilyen skalpvadászok..nem küzd a kapcsolatért.. egyikre ráun jön a következő ..az ilyen alak annyit is ér.. egyébként mindenkit cserbenhagyott eddig az életben
2023. márc. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!