Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan pár,akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pár,akiket szakítás után valamikor összehozott az élet és még mindig együtt vannak?

Figyelt kérdés
mennyi idő után jöttetek újra össze? hónapok,évek? És hogy történt az összejövetel,ki keresett meg kit?

2022. szept. 3. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nálam volt olyan, hogy évek múlva megkerestek(3-4-5-10 év is eltelt). Mindegyiket elhajtottam a fenébe.


A szakítás sz@r, de hidd el, hogy jobb így. A szakítások nem véletlenül következnek be.

2022. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elso baratommal 5 evig voltunk egyutt, nagyon nehezen valtunk el egymastol.

En szakitottam vele, de visszajott kb 1 ev utan. Kozben volt neki is es nekem is mas. Meg 1szer megprobaltuk nem ment. Nekem nem jottek elo az erzesek. Megszakitottunk minden kapcsolatot utana.


Egyetem alatt volt egy nagy szerelmem, sajnos a tavolsag es mivel nagyon fiatalok voltunk 4 szer probaltuk meg 😅 kozben mindketten ismerkedtunk, nem volt egy igazi kapcsolat.

2,5 ev telt el, ram irt. Talalkoztunk. De nala sem jottek elo az erzelmek reszemrol.


A jelenlegi baratommal 1 honapja szakitottunk, o kezdemenyezte. Nem tudom fog e keresni, jelenleg ugy erzem orulnek neki. De valoszinu ugyanez lesz a sztori mint a tobbivel :)

2022. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettő párt is ismerek. Az egyik a nővérem aki válás után egy évvel békült ki a férjével. Sajnos 5 év múlva a férje meghalt.

A másik pár is válás után egy évvel került újra össze, évek óta jól megvannak.

Hogy ki ment vissza kihez nem tudom.

2022. szept. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közelről ismerek olyat, akik a szétválás 8 év után kötötték össze újra az életüket. Sajnos a viszony évek múltán ismét kaotikus lett, ám azóta is együtt vannak és dolgoznak a megoldáson. Közös akarat volt, visszasodorta őket az élet egymás mellé. Szerintem ez döntés kérdése, attól is függ, kinek mi jelent prioritást az életben.
2022. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!