Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehetne tenni a nem szűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni a nem szűnő sírás ellen?

Figyelt kérdés

Hétvégén véget vetettem életem első kapcsolatának, ami sajnos nagyon egyoldalú volt részemről és ez egyre jobban érződött is, így muszáj volt pontot tenni a dologra.


Azt hittem én sem szeretem annyira, hiszen nem igazán bántak velem a legjobban, de most döbbentem rá igazán, hogy de, mennyire is szerettem.


Barátaim és családtagjaim mind nagyon örültek, hogy vége lett a kapcsolatnak, így velük elég rossz erről beszélni, mert nagyon amellett vannak, hogy sokkal jobb így, amit persze én is tudok, mert látom a tényeket, csak mégsem tudom abba hagyni a sírást.


Egész életemben egy nagyon érzékeny és könnyen sírós ember voltam, illetve mentálisan sem a legerősebb.


Így ha valakinek van valami tippje, tanácsa mit is tudnék tenni, azt nagyon szívesen meghallgatom.



2022. szept. 19. 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Igyál sok vizet, mert kiszáradhatsz.


Aztán csinálj valamit mozdulj meg. A legtöbben nem tehetik meg, hogy napokig hetekig pityeregnek.

2022. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Durva de most kb. velem is pontosan ez történt. Tényleg mintha én írtam volna ezt a bejegyzést, pont ezért szakítottam én is pont most hétvégén XD

Én a péntek-szombatot sírtam végig. Nekem segített az, hogy írtam az exemnek még utoljára, hogy szerintem amúgy mi ment félre, és erre kb. annyi választ hagytam, hogy lehet van igazság abban amit mondok, de ne agyaljak rajta, mert már vége és mindegy. A válaszából is láttam, hogy igazából ez neki mennyivel kevesebbet jelentett, mint nekem, meg meg is nyugodtam, hogy kiírtam amit még mondani akartam neki. Én ekkor hagytam abba a sírást, de utána amiatt lett tényleg jobb, hogy nem a jó dolgokra gondolok, hanem a rosszakra, ahol megsértettek, meg elképzelem, hogy milyen szar lett volna ebben benne maradni. Az én barátaim és családom sem kedvelte, szóval a közös szidása, és a panaszkodás róla segít realizálni, hogy nem vesztettél semmit.

2022. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12-es ugyanez :D


Én is leírtam neki mindent mi nem volt jó, min lehetett volna javítani, és válaszra annyit kaptam, hogy Megértem.


Szóval agyban én is úgy vagyok vele, hogy jobb lesz ez így, csak igen.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

2022. szept. 20. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!