Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel lehet a legtöbbett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a legtöbbett segíteni egy olyan nőnek, akit el fog hagyni a férje?

Figyelt kérdés
Én erre készülök, el fogom hagyni a feleségemet. Tanácsokat kérnék, hogy hogyan tehetném könnyebbé számára az előtte álló időszakot? Természetesen a szakítás után is kész vagyok segíteni neki amiben tudok.

2022. okt. 10. 11:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen nem adhatok ilyen tanácsot, sőt, épp ellenkezőleg: a 19 év sokkal erősebb, mint valami új nőcskével kezdeni. És majd vele is szakítasz 19 év után, és jön a következő, vagy hogyan?

Maradj vele, szeresd őt. Mindenemet odaadnám, ha végre házas lehetnék, de pont a nők nem akarnak házasodni. Borzasztó ilyet olvasni, hogy valaki már megy is tovább.


"Aki elküldi feleségét és mást vesz el, házasságtörést követ el ellene."

2022. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

#11

Igen...Főleg,, hogy Kérdező azt írja, jó volt a házassága....Na, de mindegy, a kérdés nem az volt, melyik kapcsolat ér többet.

2022. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsaltad és semmit sem sejt, akkor már semmit sem tudsz tenni. Valószínűleg lelkileg és fizikailag is oda lesz szegény.

Ahogy korábban írták, minél hamarabb tűnj el a szeme elől. Ha szeret téged azért, ha most fog megutálni akkor meg azért.

2022. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
31%
Arra számíthatsz hogy mindenedet leperli rólad
2022. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

"Meg fogom neki mondani őszintén, hogy egy másik nő miatt."

Nem a másik nő miatt hagyod el, hanem mert őt már nem szereted. Nincs olyan, hogy valaki miatt. Ez a te döntésed, nem a másik nőé. És ne húzd az idejét a feleségednek. Neki is joga van minél előbb új életet kezdeni, és nem egy csaló férj mellett tölteni még x időt totál feleslegesen. Ez így a tisztességes. És fájni fog neki, lehet az asztalt is rád borítja majd(meg is érdemelnéd amúgy), de ezt nem tudod kivédeni.

2022. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Bizonyos módon szeretem őt is, ha nem szeretném nem éltem volna vele ennyi évet. Szeretem mint társat, embert, de amit iránta érzek az nem hasonlítható össze egy új szerelemmel.
2022. okt. 10. 12:40
 17/31 anonim ***** válasza:
93%

Hát igen. Van ilyen is. Amúgy kicsit igazságtalannak érzem ilyenkor az életet. Itt vagyok én 25 évesen és már 2 éve nem tudok egy tartós kapcsolatot kialakítani mert a nők akikkel összejöttem folyamatosan átcsesznek, kiderül, hogy súlyos mentális problémáik vannak, stb. Annyira örülnék ha találnék valakit akivel minden király és többet nem kellene törődnöm az ostoba társkereséssel.


Erre olvasok ilyeneket, hogy valaki ott hagy egy 19 éves jó házasságot egy másik nőért. Eszem megáll.


Ne értsd félre, nem téged akarlak bántani. Olyan döntéseket hozol amilyeneket jónak látsz. Csak ilyenkor valahogy kijön belőlem ez az egész.

2022. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

"de amit iránta érzek az nem hasonlítható össze egy új szerelemmel."

Igen, majd egy idő múlva az új nővel is így leszel. Aztán jöhet az újabb izgalom. Hogy is mondta Hofi Géza annak idején? "Ha izgalomra vágysz, mindjárt ott van a jobb kezed."

"kiderül, hogy súlyos mentális problémáik vannak, stb. "

Ezen nem kell csodálkozni. Tekintve a szülőket, minden ott kezdődik, aztán folytatódik az olyan emberek átverésének a következményeivel, mint a kérdezőnk is. Sokan nem képesek újra bízni egy-egy ilyen eset után is. Inkább maguk is ilyenné válnak.

2022. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%

#15

"Nem a másik nő miatt hagyod el, hanem mert őt már nem szereted. Nincs olyan, hogy valaki miatt."


Jajj, ezt hagyjuk már... Épp' hogy szereti..Annyi szeretet megvan, ami egy házassághoz kell.... Ha nem engedett volna a kísértésnek, nem itt tartana. A harmadik fél szerepe meg külön megér egy misét...Addig nagyon tepernek, amíg meg kell szerezni valakit testestől-lelkestől...Utána meg majd jönnek az igények.

2022. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14%

Milyen könnyen pálcát tör itt mindenki valaki felett, akiről semmit sem tud.

Az élet sajnos nem olyan, mint a filmeken, nem fekete-fehér.

2022. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!