Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel lehet a legtöbbett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a legtöbbett segíteni egy olyan nőnek, akit el fog hagyni a férje?

Figyelt kérdés
Én erre készülök, el fogom hagyni a feleségemet. Tanácsokat kérnék, hogy hogyan tehetném könnyebbé számára az előtte álló időszakot? Természetesen a szakítás után is kész vagyok segíteni neki amiben tudok.

2022. okt. 10. 11:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
89%

#20

Véleménye, tapasztalata mindenkinek van a saját "nem fekete-fehér" életéből.

Nem pálcatörés ez.

Csak annyira jellemző, hogy valamit meglépünk, aztán nem gondolunk a következményekre. :( És is nem az a baj, hogy meglépi az ember. A bajok a HOGYANnal vannak.

2022. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam... A már exférjem összeköltözött az új nővel. Olyan fél évig sírtam napi olyan 6-8 órát, bele is őszültem, fogytam 10 kilót, lett egy csomó új betegségem... Főleg az volt gáz számomra, mennyire naiv vagyok, nem is ismerem és hogy lehettem ilyen hülye, pl. hogy még én sajnáltam, mennyit túlórázik szegény. Aztán persze akkor jött rá, mégis jobb parti lettem volna, amikor nekem is lett más, meg együttlakva a nője sem volt már fenékig tejfel (ezt ő bizonygatta, hogy már csak lakótársak... blablabla). Onnantól meg egy-két évig bombázott, hogy jut eszébe, én vagyok élete szerelme és ment az érzelmi zsarolás ezerrel, hogy ilyet mint ő nem találok :D És sokszor mindezt a két gyerekünk szeme láttára. :( "Legviccesebb", hogy azóta is meg van sértődve, hogy nem fogadtam vissza, mert akkor milyen ember vagyok, akinek ennyit ért húsz év, hogy nem képes megbocsájtani. (Jó logika.) Hiába mondtam neki, én már megbocsátottam, éljen boldogul, csak hagyjon békén.
2022. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%

#19

Itt (is) csak az új punci izgalma van. Aztán majd az sem lesz az idővel. Emberként lehet szereti még, de ez ennyi, izgalom, hormonok megszűntek. A 3. fél meg nem tud elválni a feleségtől. Ő "csak" széttárta a lábait az utána nyáladzó, felállt fszú hímnek, azaz a kérdezőnek. Az meg meghàgta, és egyből "szerelmes" is lett. De annyira, hogy a lapos hàzassàga màr nem elég. Aztán ellaposodik a bekeveredett 3. féllel is idővel, és kereshet egy újabb széttárós nőstényt. Mindig ez van a nagy izgalmak keresése közepette. A kérdező is rájön majd, hogy egyik lyuk sem jobb a másiknál, max. egy ideig. 🤭De lehet neki ez kell, hogy x évente lyukat váltson.Amíg felàll neki, addig hajkuràsz.

2022. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem a másik oldalról van tapasztalatom. A volt férjem is nagyon aggódott, mi lesz velem nélküle. Aminek az volt az oka, hogy ő úgy gondolta, hogy megtartható köztünk a jó viszony, és ha az új nő nem válik be, vissza tud táncolni.

Nos, az új nő nem vált be. De visszatáncolni se tudott. Amúgy köszönöm szépen, nagyon jól megálltam a saját lábamon, és viszonylag gyorsan feldolgoztam a válást is. Többek között be kellett látnom, hogy régen tudtam, hogy megcsal, de nem akartam tudomásul venni, mert szerettem. Ez az érzés szűnt meg és csapott át haragba. Hónapok kellettek, hogy ne utáljam, és a gyerekek miatt normálisan működjön egy minimális kommunikáció.

Szerintem te se áltasd magad, hogy ti békében fogtok válni, és megmarad egy meghitt, baráti viszony. Nagyobb a valószínűsége, hogy meg fog utálni. Az is lehet, hogy ott tesz keresztbe, ahol tud, csak hogy bosszút álljon. Te ismered.

Készülj fel rá, hogy végleg és teljesen elveszíted. Veled szemben soha többé nem lesz ugyanaz az ember. Egy teljesen új arcát fogod megismerni. Sok szempontból fájdalmasabb egy válás, mintha a másik meghalt volna. Meg fogod gyászolni, meg fogod utálni, és nagyon sokáig fog hiányozni. Nem számít, hogy neked ott egy új kapcsolat. Maximum annyiban, hogy a volt feleséged őszintén gyászolhat és támogatást kap, neked meg elő kell adni a boldog friss szerelmest is, miközben lesz aki hátat fordít neked, és senki se sajnál.

Nem véletlen, hogy akitől válnak, az sok esetben hamarabb fel tudja dolgozni és tovább lép. Aki beadta a válást, az meg sokszor évekig emészti magát, meg menne vissza.

Amúgy ne aggódj, meg lesz nélküled. Még az is lehet, hogy meglepődsz.

2022. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 NTBS ***** válasza:
97%
Igazából semmivel. Dühös lesz teljes joggal rád. Jól gondold meg mit szeretnél. A volt nejem ugyanilyen okok miatt hagyott el. Azóta volt jó pár kapcsolata, de múltkor közölte, hogy mindent megbánt.
2022. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
96%

24

Na az külön szép... Addig tartani a házasságot, amíg biztossá nem válik az újban... Ejj, micsoda jellemek vannak.

2022. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

#26

Vicces, mert az újban sose lehet biztos. Maximum annyi derül ki, hogy milyen a jobbik arca a randizós időszak alatt, és hogy hajlandó-e megpróbálni együtt.

De egy szeretői kapcsolat nagyon nem ugyanaz, mint függetlenül ismerkedni valakivel. Nincs pár nap együtt, nincs egymás mellett elalvás és ébredés, nincs közös nyaralás, többnyire egymás barátait és rokonait se ismeritek. Egy majdnem idegennel bútoroznak össze. Akkor is, ha a testét ismeri. Az új szerelem meg nem mindig bírja ki azt a megpróbáltatást, amit egy válás végigcsinálása jelent. A többi, szokásos buktató mellett.

A biztosnak tekintett új kapcsolatról pár hónap után kiderülhet, hogy megette a fene.


A kérdező meg pont azért játssza a jótétlelket, mert még mindig azt hiszi, hogy ki lehet jönni tisztán és becsületesen egy megcsalás miatti válásból. Nem akar szembenézni azzal, hogy milyen ember.

2022. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%
Akkor valj el ha nem banod ha az uj no nem jon be.
2022. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#27

Vannak akik évekig tartják a szeretőt, mert biztonsági játékosok. Elképzelhető, hogy így egy fokkal jobban megismerik egymást.


Közben persze a házasság visszavonhatatlanul gallyra megy, mert a magát ikerléleknek aposztrofáló szerető mániákusan hiszi, hogy majd Ő menti meg a faszit a f*s házasságából, és minden erejével igyekszik még nagyobb sz*rt kavarni a házasság berkeiben.

Többnyire sikerrel. Átlag magyar szerelmi háromszög.

2022. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

#30

A nagy kiismerésnek meg az a vége, hogy a szerető betegesen féltékeny lesz. Ő pontosan tudja, hogy nem túlórázott, nem boltban volt, meg nem a haverral nézett meccset a pasi. Légyszívesebben lakatot tenne a f.kára. Tombol, ha nélküle megy láthatásra, és többnyire igyekszik a gyerekeit is kitúrni, mert úgy tud az exfeleségtől megszabadulni.

Ennek is ritkán happy end a vége.

2022. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!