Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy túllépjek rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy túllépjek rajta?

Figyelt kérdés

Tudom, házinyúlra nem lövünk, de összejöttem pár éve a szomszédommal. Részemről és eleinte részéről is(remélem) nagy szerelem volt, de a körülmények miatt eleve halálra volt ítélve.

Már több, mint egy éve szakítottunk,de azóta is beszélő viszonyban vagyunk, ami igen hullámzó, néha haveri, néha olyan bizalmas, mint régen.

Az érzéseim változatlanok, nem reménykedhetek, ezt racionálisan látom, de még mindig ugyanúgy imádom, ha meglátom, hevesen ver a szívem, a karjaiba vágyom, a régi mély beszélgetésekre. Igazi rokonlelkek vagyunk, bár számára a mi kapcsolatunknak nincs akkora jelentősége, mint számomra. Sosem teljesedett ki igazán a kapcsolat, mégis mintha mindig ismertük volna egymást mindig(ezt ő is mondta). Nagyon szerelmes vagyok belé, de le kell zárnom magamban ennyi idő után. Mit tehetnék az érzéseim ellen? Sajnos a távolságot nem.tudom megteremteni, most nincs az az anyagi helyzet, hogy elköltözzem. Mondjuk ha erre gondolok, tudom,ha elmegyek, elszakad az a vékony szál is, elkopik a kommunikáció, ami még van, akkor iszonyúan fáj a szívem. Ő olyan ember, aki a puszta létével megnyugtat, motivál, inspirál.



2022. okt. 13. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Aruld mar el, hogy mi volt a szakitas oka?
2022. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradjatok barátok, ez amúgy is inkább barátságnak tűnik a leírtak alapján.
2022. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem próbàlj beszélni vele az érzéseidről és ha tényleg szeretitek egymàst biztosan talàltok megoldàst hogy együtt legyetek. Nincsen lehetetlen csak tehetetlen. És ha mégsem jön össze így könyebben tovàbb tudsz lépni.
2022. okt. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a ki nem derült részletek, mert így nem teljes még a kép. :O
2022. okt. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!