Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » MIt tegyek hogy tullépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek hogy tullépjek azon h átvágott a pasi?

Figyelt kérdés

Még fél év eltelte után is ugyanugy fáj szinte. Mikor ismerkedtünk akkor is mindenféle társkeresőre regisztrált ami a nem is lett volna baj csak akkor ne tagadta volna.. Aztán megkapott,igaz sokára adtam oda magam neki mivel nem igazán biztam benne. De mivel szerettem és hittem neki naivan ezért kicsit a szivem mélyén biztam benne és h tényleg ez egy romantikus szerelem amiről mindig is álmodtam..

Aztán lelépett azzal a kifogással h eldobtam persze nem igaz ez csak egy jo kifogás volt neki h leléphessen és legyen más nővel is.. Mondogatta h elválik, közben kiderült h a felesége dobta ki,ő meg nyalizott a feleségének..

szánalmas..

Most is van 2 nő aki szédít szerelmének hiv.. igaz nekem többett kellett hazudnia,mert nem kapott meg egyből..

Most meg üzenget h szeret, és félek h mivan ha megkeres hiszen szeretem de legszivesebben a pofájába mondanám h takarodjon az életemből.. de nincs erőm hozzá. Mit tegyek h erős legyek és büszkén nevetve nyugisan elküldjem a francba. Hogy teszik ezt az igazi erős nők?


Még vissza akar jönni pár numerára de én már nem tudnék vele ugy lenni mint régen,olyan szerelemmel hiszen megbántott,átvert.Lehet h csak a szerelem érzése kellett neki?



2016. okt. 30. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy okos nő ezt úgy csinálja, ha lebukik, hogy társkeresőzik mellette az elején, akkor kivágja, mint a macskát. Nem kezd el lelkizni, hogy "csak ne tagadta volna". Hűtlen és hazug, ráadásul ha jól értem, még nős is (volt). Okos nőnek a háta közepére nem kell ilyen kur.vapecér.


Okos nő akkor szexel, amikor vágyik rá, és élvezi. Nem kattog utána, hogy kihasználták, és "megkapta", meg "magáévá tette", mert egyrészt ettől nem lesz senkinek a tulajdona, és nem egy kiba.szott lányregényben vagyunk. Ha jó volt a szex, nem fog bánkódni.


Ha lelép egy pasi, akkor az okos nő törli mindenhol, letiltja, és tovább lép. Nem várja még türelmesen a küszöbön ülve, mint egy kutya.


Egy okos nő egyáltalán nem akar ez után semmit tőle, mert nem akar senki lábtörlője lenni, főleg nem úgy, hogy tudja is, hogy még rajta kívül másokat is bolondít.

Nem kell vele egy szót se váltanod, egyszerűen nem tartod a kapcsolatot. Nem írsz semmit, nem mondasz semmit, nem nézegeted az üzeneteket, nem köszönsz neki az utcán. Legfőképpen nem reménykedsz, hogy majd megkeres. Te is tudod, hogy az első mosoly után beleolvadsz az ölébe, és mire észbe kapsz, már fényesre nyaltad a farkát. Ő is tudja, és pont ezért fog felkeresni, ha még egyáltalán szóba áll veled. Szerelemről szó sincs részéről, csak kihasználja, hogy naiv kis liba vagy, aki rózsaszín szemüvegen át nézi a világot.


Ha esetleg pár numerára vissza akarna menni, akkor meg írd meg neki, hogy "Ne haragudj, de nekem nem volt olyan jó, hogy meg akarjam ismételni. Úgyhogy ne keress többet!"

2016. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Téged még csak átvágnia sem kellett, csak ezt a nagy önsajnálatban nem igazán látod. Meg gondolom kellemetlen is lenne bevallani magadnak.
2016. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt válaszolnék a privátodra:

- Tudtad, hogy társkeresőzik.

- Eleve nem bíztál benne.

- Eleve hazudott neked.

- Eleve házas volt, ha jól értem a kontextusból.

- Eleve ennek a viszonynak a mibenlétéről is hazudott, amiről szintén tudtál.


A pasi egyáltalán nem vert át. Mindezt a szemed előtt csinálta, csak te nem arra koncentráltál, amit láttál, hanem arra, hogy "h tényleg ez egy romantikus szerelem amiről mindig is álmodtam.. ".

Ha adok neked egy hamis tízezrest, amiről megmondom neked előre, hogy hamis, akkor később én vagyok a hibás, amikor nem tudsz vele fizetni? Nem. Tudtad, hogy rossz, mégis próbálkoztál. Én max. a bankjegyhamisításban vagyok bűnös a példa alapján. A pasi meg itt max. a patkány voltában bűnös, azért nem mert te el is hitted a nyilvánvaló hülyeséget.

2016. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!