Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Facebook-függő lettem az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-függő lettem az exem miatt! Mit tehetnék, hogy végre túllépjek rajta?

Figyelt kérdés
Pár hónapja csúnyán szakítottunk a barátommal, de nem tudom magam túltenni rajta. Ő letiltott azonnal, de én csináltam egy kamuprofilt és onnan kukkolom az adatlapját. Ha új nő ismerőse lesz, szinte pánikrohamot kapok, kikészülök. Többször megpróbáltam a másik oldalt törölni, ám 14 napos határidő van, én meg mindig újra beléptem, amivel megszakítottam a folyamatot. Akárhányszor felmerül a gyanú, hogy ismerkedik, kikészülök. Tudom, hogy ez nem egészséges! Adjatok tanácsot, kérlek! Más férfira rá sem bírok nézni, nem tudom feldolgozni, hogy már valószínűleg tovább állt. Csak egyszer vette le a tiltást, de napok múltán vissza tette. Pedig nem írtam rá. Nincs is kint semmiféle siránkozós poszt :(. Mielőtt ez történt, alig érdekelt a fb, most meg...

2016. ápr. 13. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek szakítottál ha nem tudsz túllépni rajta és elengedni? Most meg ugye, itt picsogsz.
2016. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fish1 ***** válasza:
Nem az exed miatt lettél függő, hanem saját magad miatt. Mert képtelen vagy elengedni. Miért is? És mit érsz el vele, hogy titokban kukkolod, azonkívül, hogy saját magadat idegeled ezzel? Tarts tiszteletben a döntését, és azt, hogy ő már túllépett ezen.
2016. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy nem tudom az okát, hogy miért nem tudom elengedni. Talán nagyon traumaként fogom fel, mert ott kellett hagynom a munkámat, egy helyet, amit megkedveltem. Egy hotelben dolgoztunk külföldön, ő maga is külföldi.
2016. ápr. 13. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha túl akarsz lépni rajta akkor add meg a kamu profilod jelszavát egy barátnődnek, kérd meg, hogy változtasson jelszót, amit te nem fogsz tudni, mert nem fogja neked elmondani, és törölje a profilt! Így hiába van a 14 napos határidő, nem tudsz kísértésbe esni.


Embereld meg magad és ne kukkold! Foglald el magad mással...a szakítás szar dolog, de ezen minden ember életében sajnos akár többször is átesik...

Túl leszel rajta hidd el, de ne azzal töltsd az idődet, hogy őt csekkolgatod.

2016. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a jelszóváltást remek ötletnek tartom, úgy oldottam meg, hogy begépeltem találomra karaktereket egy felületre, ezt beírtam új jelszónak, majd töröltem a felületről. Kb két perc múltán elfelejtettem, hogy mi volt az, így nem tudok visszajelentkezni, nem is akarok vele vesződni. A Fb-nak nyilván erre is van kiskapuja, de ez már egy lépés, ha csak tyúklépés is. Tisztában vagyok azzal, hogy magamat kell rendbe tennem, de így, hogy se munkám, se szerelem, nem látom a jövőmet, nehéz. Depresszióba estem. Külön zavar, hogy ő már természetesen új irányokba kacsingat, ami normális, mindenki ezt tenné. De valahol még reménykedtem. :(
2016. ápr. 14. 09:18
 6/7 Bence_ ***** válasza:

Félsz és azt gondolod, hogy csak vele vagy biztonságban.

Ezért ragaszkodsz hozzá ennnyire.

2016. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rólunk senki ki nem találná a face alapján, hogy egy éve együtt élünk.... szóval még a rossz irányba is rosszul gondolkodsz.

KÉT ember kell egy kapcsolathoz, vagy te... és más meg nincs. Ez egy narkó neked, és nem vezet sehova.

2016. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!