Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg annyira fájdalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fájdalmas egy szakítás, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés

Nem voltam még szerelmes, szakítás sosem rázott meg. Csak elvoltam a kapcsolataimban.

Barátnőmet most dobta a pasija, nagyon szereti még mindig, teljesen összeomlott, már kb 4 hónapja nem önmaga.

Segítünk neki, megyünk ide-oda, addig talán jókedvű, de otthon bezárkózva sír. Sajnos nem tudom átérezni a fájdalmát.


2022. okt. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
A pasi valószínűleg gazdag volt, ezért éli meg ekkora veszteségnek
2022. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

1: Mekkora sutyerák vagy, úristen...


Kérdező: Igen, van olyan szakítás, ami ennyire fáj, sőt - ha te nem éltél át ilyet, akkor - jobban, mint ahogy el tudod képzelni. A saját tapasztalataim alapján viszont ez egy nagyon erős, kínzó, kétségbeejtő, de összességében nyomtalanul eltűnő fájdalom. Az ember végül nem úgy tekint vissza rá, mint egy szerette elvesztésére vagy egy balesetre (hacsak nem maga a kapcsolat volt traumatikus).


Mindenesetre kedves tőled, hogy tartod a lelket a barátnődben. Mindenképpen jól teszed, hogy nem hagyod állandóan otthon szomorkodni.

2022. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom sohasem éltem át.

Nekem nem jelentenek sokat az emberek.

2022. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Leírtad az okot miért nem tudod átérezni: sosem voltál még szerelmes. Ha az voltál amikor vége a storynak akkor piszkosul fáj. Ha nem voltak mélyek az érzelmek akkor megvonod a vállad.
2022. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

29 éves koromig röhögtem az ilyen érzelgős idiótákon, legszívesebben adtam volna egy pofont nekik hogy "szeddmá össze magad ember, omg", az eddigi kapcsolataimban a szakítás sose rázott meg, egészen addig ment ez amíg nem jött egy olyan személy aki megmagyarázhatatlan módon megfogott, de nem is az agyam tudatosan kattant rá, hanem a belsőm vagy nem tudom hogy mondjam, öntudatlanul szinte, mintha az a nagybetűs Ő lett volna. Aztán mikor lelépett akkor fél évig minden nap azon gondolkoztam honnan vehetnék egy stukkert hogy főbelőhessem magam hogy végre véget érjen a szenvedés...


Szóval igen, olyan fájdalmas ahogy mondják, de csak akkor ha valaki igazán fontos volt. Ilyen jött-ment tiniszerelem kapcsolatokkal való szakítás még mindig utópia szerintem, hiszen ott pusztán csak az ösztöneinkre hallgatunk : "jó csaj --> kell! " de hogy mi van belül az már édes mindegy :D

2022. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha szerelmes vagy, mert a szerelem egy drogfüggőséghez hasonló állapot. Most képzeld el, hogy egy heroinistától elveszik a cuccot.. Ilyenkor tényleg ennyire fájdalmas tud lenni egy szakítás.
2022. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 nem feltetlen, en sose talalkoztam a csajjal eloben, neten is csak 2 hetig dumaltunk, es ugyan szo esett arrol hogy talan eloben is talalkozhatnank hogy legyen valamina dologbol… de ezen kivul semmi olyan “szerelmes” dolog nem volt benne, megis ugy megviselt mint meg semmi, pedig elotte voltak tobb evig tarto rendes kapcsolataim ahol nem nagyon razott meg a szakitas.


Teny, hogy olyan volt mintha valamit elvettek volna tolem, ami pozitiv dolgot adott nekem, de mar elotte is rengetegszer beszelgettem random online nokkel, es azok sem viseltek meg amikor ok leleptek vagy en leleptem.


Vannak bizonyos dolgok amiket lehetetlen megmagyarazni …

2022. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!