Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mivel lehet enyhíteni a fájdalmat, szorongást? (gyógyszer)

Figyelt kérdés
Eleinte cigivel próbáltam, egy darabig használt, pár nap után kezd fájni a torkom, a tüdőm, semmi értelme, meg nagyon rövidtávú gyógymód... Valami nyugtatóra gondoltam, ki milyet használt, ha használt? Holnap elmegyek az orvoshoz, hogy írjon fel valamit de gyanítom nem sok ilyen problémával mennek hozzá szóval hátha megemlítem neki azt, ami itt sokaknak bevált, és hátha jó ötletnek tartja... (vagy valami pszihológushoz). Azt hittem eleinte majd csak túl leszek rajta, de baromira nem úgy néz ki, és már nem nagyon bírom mert csak vegetálok így "józanon", alkoholnak meg semmi értelme mert sosem oldotta meg a gondokat, inkább csak rontotta...

2022. márc. 6. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Foglald el magad, beszélgess a szeretteiddel, sportolj, keress hobbit, stb.

Miért kell gyógyszer? Mikor szakítottál? A fájdalom normális, a szakítás gyászfolyamat, nem 3 nap alatt múlik el.

2022. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim de ez a része nagyon nem zavar, a családomban meg nem bízok meg egyáltalán, semmi ilyet nem közölnék velük. És már baromira unom, hogy nincs kedvem semmihez, semmit nem tudok kezdeni magammal, legszívesebben egész nap aludnék. Valami olyan kellene ami nem eufóriát okoz, hanem csak "rendbe tesz", hogy olyan lehessek mint mondjuk amilyen voltam az egész előtt, olyan "átlagos". Nem akarom ezt élni hónapokon át. Kb 1 hete lett vége a dolognak, tudom korai még de ez kicsinál teljesen így, még 2 hétig szabadságon is vagyok szóval abszolút semmi dolgom nincs, így még rosszabb, de a munkám alatt is baromi xar az egész.
2022. márc. 7. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Tanulás, munka és sport. Jobbik esetben ebből csak az utóbbi fáj. ;)
2022. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hét az semmi, törelem. Minek vagy szabadságon, ha semmi dolgod?
2022. márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert 2 hétig munka külföldön, 2 hétig itthon. Így van egy havi beosztásom, nem nyári szabadság hanem amolyan sima.
2022. márc. 7. 01:14
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Semmi ertelme ezért nyugtatót szedni, mert az csak annyit csinálna hogy kiütne, és egész nap aludnál. Ennél hasznosabban is el lehet tölteni az időt, és nem is fogsz rászokni.
2022. márc. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Meditációnál nincs jobb.


Rakj be valami frekvenciát és meditálj.

Ha feltétlen szeretnél valamit, akkor ha csak a legális szerekre vagy nyitott, akkor frontinnal próbálkoznék a helyedbe.

Még ez is borzalmas, de a többit már nem merem ajánlani, annyira károsak.


Meditálj!

2022. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elején segített a xanax, háziorvos írta fel. Nem szedtem sokáig. Meg nyugtató tea. Szépen enyhítette a random rámtörő sírógörcsöket.

Nem tudom mennyire vagy kifelé vagy befelé forduló, de én folyamatosan kommunikáltam írásban/szóban. "Kibeszélése" a dolgoknak borzasztó tud segíteni. Innen is ölelem azokat akik partnerek voltak benne, köszönöm nekik, biztos fárasztó lehettem. :)


(néha az ismerősi kör lelki szemetesládája is lehet rossz passzban, nem?)

2022. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*sokat tud


Amúgy jobbulást! Remélem mihamarabb kievickélsz ebből az állapotból!!!

2022. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan gyógyszer, ami elveszi a szomorúságod. Ha lenne, mindenki ezt a megoldást választaná. Plusz, ha nyugtatót szednél, csak mégjobban aludni akarnál.

Egy hét az semmi, az még friss dolog. Azért érzed magad sz*rul, mert nincsenek barátaid, hobbid, meg úgy konkrétan életed (ezt most ne vedd sértésnek), és a párod volt az életed. Nyilván rossz, ha kihúzzák alólad azt az egyetlen dolgot, ami tartott eddig. Ezért kéne kimozdulnod, új emberekkel ismerkedni, barátkozni, magaddal foglalkozni, és nem egyetlen egy másik embernek szentelni az összes időd és energiád, mert hogyha vége van, akkor ez lesz a végeredmény, ott maradsz mint egy üres héj.

Tessék hobbikat keresni, kimenni az utcára, úgyis jön a nyár, süt a napocska, menj erdőbe, víz mellé, ülj le, etess kacsákat, hallgasd ahogy csicseregnek a madarak, ezek a legtermészetesebb nyugtatók. Legalább is számomra. Nekem is volt egy fájdalmas szakításom még 2021 januárjában, azt hittem belepusztulok, és ezek a dolgok mindig nagyon megnyugtattak. Meg jót tesz ilyenkor a környezetváltozás is, bár azt nem mindenki teheti meg, amit pl. én, hogy elköltöztem egy teljesen más városba szakítás után, így semmilyen hely nem emlékeztetett rá jóformán. Meg tényleg kellene neked pár barát, mert minden szakítás ilyen fájdalmas lesz, ha egyfolytában egyedül állsz az életben.

2022. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!