Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem ezt érdemled! Mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ezt érdemled! Mi értelme ezt mondani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy ideje sejtettem hogy megcsal. Rákérdeztem szépen, finoman, erre kiakadt, hogy mit képzelek róla? Mindezt úgy, hogy kb a szemem előtt történt a megcsalás, a velem nem foglalkozás, a hanyagolásom, miközben mindenki másra (kiváltképp egy bizonyos illetőre) mindig volt ideje, én meg a fasorban srm voltam. Tehát nyilvanvó volt a dolog. Ő tagadta végig tagadta, majd azt mondta flegmán, hogy nem ezt érdemlem. Mármint hogy én nem ezt érdemlem. Nem fejtette ki hogy mire gondol, de egyertelmű volt hogy a megcsalást nem érdemeltem meg. Ha ezt ő tudta hogy nem ezt érdemlem, akkor miért csalt meg? Én szakítottam vele, de a nem ezt érdemlem dolgot srhogy sem értem. Hiszen megtette, megcsalt, tehát szerinte mégis megérdemeltem?
2022. nov. 18. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Sajnálja hogy lebukott, és a lelkiismerete miatt ennyit bírt mondani.
2022. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Pasi, mit vartal tole ugy oszinten? Megcsaljak az embert es egy ertelmes mondatot nem tudnak mondani, csak a farkuk mukodik.
2022. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem sem volt értelme, és semmilyen megbánast nem mutatott. Minimálisat sem.
2022. nov. 18. 17:20
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Senkinnem akarja magát rossznak látni de te azt tükrözöd ugye vissza(jogosan) hogy ő egy rosszember.

De minden ember alapvetoen belül jó, csak gyenge pl szakitani, gyenge a korrektséghez, gyenge volt odaállni eléd nem akart megbántani a szakitással, igy nem tette meg így megcsalás lett belole.


Nem ezt akarta nem igy akarta csak epp nem mert eléd állni hog, bocsi pakolj vége.

2022. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem akart megbántani? Előző nap még ajándékot is adott nekem. Hagyjuk ezt a nem akarom megbántani a másikat a szakitással demagógiát.
2022. nov. 18. 17:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

" velem nem foglalkozás, a hanyagolásom,"


Várta hátha kilépsz magadtol es nem kell mondani.

2022. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
El kell tudnod fogadni, hogy nem akarta vállalni a felelősséget, hogy hazudott neked, hitegetett és hagyott téged álmodozni. Az ajándékozás is lepel volt csak, hogy ne kezdj gyanakodni illetve csillapítsa benned a dolgokat, hogy a gyanúdat elterelje. Gusztustalannak elég gusztustalan, de hát vannak ilyen féreg emberek. 🤷‍♀️ Nyugi, a karma majd utoléri.
2022. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es igen, én is gusztustalannak tartottam az ajándékot, én is leplezesnek gondoltam, ezért vissza is adtam neki, de totál nem is értette hogy miért. Sőt, ő volt kiakadva azon, hogy milyen dolog visszaadnom az ajándékot. Nem is értette hogy miért teszem.
2022. nov. 18. 18:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik exem mikozben csajozott, vett egy gyonyoru tortat a szulinapomra, aztan azt mondta,hogy csak azert vette,hogy a barataim azt lassak,hogy o a tokeletes partner 😂

Minden kitelik toluk.

2022. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én ezelőtt soha nem adtam vissza ajándékot, de azt gondoltam, hogy ezzel nemcsak leplezni akarja a dolgokat, hanem ha elhallgattatni. Fogalma sincs arról, mi az az önbecsülés, belső tartás.
2022. nov. 18. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!