Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exednél maradt drága holmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exednél maradt drága holmi?

Figyelt kérdés

adott egy drága bútor, ami ott maradt az exemnél. majd fél millio forint. Megbeszéltük hogy kifizeti.


Előre szeretek gondolkozni, mi van ha még se akarja? Ha el akarom hozni de nem engedi,vagy nem enged be(nőről beszélünk)

Csak mert nem ír vissza,(már 4 napja,higy megkérdeztem)



Én vettem,én fizettem ki az egészet, email illetve netbankon is megvan az utalás,illetve a honlap ahonnan rendeltem. Lehet ebből rendőrségi ügyet csinálni,vagy másképp is meg lehet oldani?



2022. nov. 21. 12:39
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint a felét fizeti ki,nem az egészet persze.
2022. nov. 21. 12:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd el
2022. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jarsz szerintem is, ha elviszed. Penzt nehezebb behajtani, rendorsegen szerintem ez nem allna meg a helyet.
2022. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Feleséged volt vagy csak szimplán barátnő? Ha feleség akkor oké, hogy a felét. Da ha csak egy barátnő akkor hülye vagy.. Te vettél egy f*sza szép drága bútort, szétmentek aztán neki ott marad az te meg megkapod annak a felét amit kifizettél telibe.

Hát sztm nem vagy komplett… hozd el azt onnan vagy többet kérj mint a fele..

2022. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

"Exednél maradt drága holmi?"

A szívem.

Amúgy meg vigye amit akar ha ingóság, az ember legyen nagyvonalú válás esetén.

2022. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maradt: Anyósomék házára 2001-ben építettünk egy emeletet (Bp). Emlékszem, hogy 120 négyzetméter különféle kerámia járólapot vettem az építkezés során, és akkor még ott voltak a hálószobák és a nappali, melyek más burkolatot kaptak stb, szóval nem volt kicsi. 2008-ban váltunk, és én belementem, hogy kapjak 5 millió Ft-ot, mert a nejem a fizetéséhez képest ennyi hitelt tudott csak felvenni. Ez akkor egy pici panellakás árának kb. a felét kitevő összeg volt. F52.
2022. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Na, látjátok-látjátok emberek, a nagy "mindörökké szerelem" meg "közös kassza" meg a többi dolog hová vezet? Nem nagy dolgok persze - kivéve a hatos választ -, de attól még könnyen kiolvasható a főszabály: Ne bízz senkire semmit, ne bízz meg senkiben, minden mulandó.
2022. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam olyan szituacioban (5 szakitasom volt), hogy ne lett volna problemamentes a dolgok atadasa.

Szoval szerintem ne fesd az ordogot a falra.

2022. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az holmiaim összértéke "drága". Azt ígérte elpostázza, féléve nem érkezett meg. Én meg inkább lemondtam róluk, hisz egy drogosról van szó, örülök h leráztam, nincs szükségem kontaktra.
2022. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó pár évvel ezelőtt költöztem a volt páromhoz. Neki volt saját lakása, így volt egyszerűbb. Jó néhány dolgot vásároltam a lakásába konyhai gépeket, eszközöket, bútorokat. Volt amit felesbe, volt amit egyedül. Aztán mikor megszületett a közös gyerekünk, rá egy kis időre megromlott a kapcsolatunk és én elköltöztem. Amit addig oda vettem, akár felesbe akár egyedül mindent otthagytam, mert úgyis a közös gyereké lesz majd....Nem mondom, hogy nem hiányzott az összeg, de jobbnak láttam így...Nem vagyunk egyformák....4X F
2022. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!