Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsam meg a férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsam meg a férfival a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nyáron, pár hónappal ezelőtt megismertem egy férfit.

Erősen flörtölt velem, nekem felkeltette az érdeklődésem. Munkánkból kifolyólag találkozunk, valamikor naponta, van, amikor csak hetente.

A viselkedéséből és a mondataiból az jött le, hogy érdeklem és megismerne. Majd kiderült, hogy van barátnője. Ez akkor pillanatnyilag letaglózott, aztán azt gondoltam, kap egy esélyt a dolog, belementem a flörtölésbe, közeledésbe.

Minden nap reggeltől estig beszéltünk telefonon, írogattunk, érdeklődő volt. Elmondta, hogy kiutat keres már régóta a kapcsolatából, de nehezen megy neki elengedni a csajt. Már gyerekre, családra vágyik a pasi, amire a nő nem, mégis közel 10 éve együtt vannak. Anyagilag, sehogy nem függnek egymástól.

Állandóan beszélgettünk, inkább kocsikázott éjjel hogy telefonálni tudjunk. Elmondása alapján tinikora óta nem érzett ilyen szerelmet. Volt 1 randink, sem csók sem semmi nem történt részemről a másik csaj és a pasi gerinctelensége miatt.

Aztán amikor ő jött volna, én nem értem rá, amikor én hívtam, ő nem ért rá. Aztán egyre kevesebbet beszéltünk, időnként kimaradt egy hét is, de mind a ketten a másikra vártunk. Aztán feladta a játszmát, és ő írt nekem, mert tudta hogy én nem keresném. Tehát nem akart elengedni. Vannak napok, amikor nem beszélünk, máskor egész napos kontakt van. A pasin látszik, hogy odavan, de mintha hezitálna. Nem tudom, csak gondolom. Vannak ilyen megjegyzései, ami alapján ő folyamatosan mérlegel és elképzeli velem a jövőt.

Na de mindent félretéve buta dolog volt részemről ebbe belemenni, mert semmi bizalmam nem lenne felé, és amúgy is olyan nő vagyok, hogy kiszállok egy kapcsolatból ha már nem jó. Számomra ez gerinctelenség és töketlenség ha valaki liánozik.

Viszont sikerült belehabarodnom, szerintem pont ennek a "kapcsolatnak" az izgalma miatt. Sokszor nem tudok koncentrálni a dolgaimra, mert ő jár a fejemben. A pasin látszik hogy keményen játszmázik és taktikázik, mintha azt várná hogy én menjek utána. Nem tipik jópasi amúgy, nem az én kaliberem, és ezt nem lenézőleg írom, hanem hogy ne érjen vád hogy elcsavarta a fejem a külsőjével. Ellenkezőleg, annyira megfogott a stílusa, a beszélőkéje, hogy nehéz róla lekattannom.

Tippeket várok hogy hogyan felejtsek, veletek előfordult-e ilyesmi, és akkor az hogyan alakult?

30/N



#randi #vonzalom #felejtés #barátnős pasi
2022. dec. 10. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

"durva hogy így élte ki magát a pasid"


nem volt a pasim soha...

2022. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a pasas, kérdező? Csak nagy vonalakban.
2022. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12#

Miért fontos a kinézete? Nem jó pasi, de nekem bejön, mert rohadt jó a humora és szellemileg magasan van. És még csak nem is diplomás..

2022. dec. 11. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!