Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exemmel 1 hónapja szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel 1 hónapja szakítottunk, első két hét egész könnyen ment, viszont elejtett egy mondatot egy hete ami nem hagy nyugodni, hogy érthette?

Figyelt kérdés

A lényegre lassan rátérek, csak fontosnak tartom az előzményeket is leírni.Exem már szóba se áll velem, tőle nem kapok választ, lehet csak én vagyok rossz szövegértelmezésből

De az orrom alá dörgölte, hogy valószínűleg kb csak azért jött össze velem mert az anyukája mintáit fedezte fel bennem, és mert gondoskodtam róla és elláttam mindig kajával, aludhatott hétvégente nálam, az utóbbit úgy mondta mintha annyira rosszat tettem vna ezzel, és hogy nem úgy boldogítottam őt ahogy kellett volna. Egyébként egy évet voltunk együtt, az első 6 hónap volt a legjobb aztán kezdett kicsit toxikba átmenni az egész, ő egészségtelenül ragaszkodott hozzám és rámcsimpaszkodott, nekem pedig több énidő, tér kellett volna, plussz nagyon rosszul reagálta le ha haverokkal iszogatok meg bizonyos dolgaimat, ősszel már annyira kihoztuk egymásból a legrosszabbat, hogy nekem már volt 1-2 dühkitörésem is, ami őt nagyon megijesztette(persze nem utottem meg) de nagyon kiabrandult belőlem a dühkirohanásaim miatt(nem csoda mert volt előttem 2 bántalmazó kapcsolata is), késtem is talikkor meg úgy érzékelte hogy ellököm, pedig csak térre lett volna szükségem(ezt ő is tudta h nem egeszseges h ennyire ragaszkodik, de akarva akaratlanul ellökésként fogta fel, hogy én több egyedüllétre vágyok)

Nade ami miatt kattogok már kb egy hete, hogy azt mondta, hogy nem érdekelte, nem fogta meg a személyiségem és csak a fentebb említett okokból jött össze velem. Elismerte hogy normális vagyok meg jól nézek ki, és hogyha pl csúnya meg idegesítő lettem vna akkor nem lett volna semmi a dologból. Viszont, hogy érthette azt, hogy nem érdekelte a személyiségem, csak érdekelte, egy csomót áradozott rólam és mindig megjegyezte csillogó szemekkel a jó tulajdonságaimat, gesztusaimat. Vagy úgy érthette, hogy nem érdekelték a személyiségvonásaim de számítani számítottak?

Az tény, hogy azért annyira passzolni se passzoltunk, voltak eltérések, persze egy hullámhosszon voltunk meg minden de igen azert sok teren kulonboztunk. Hogy érthette, hogy nem érdekelte a személyiségem és az nem hozta lázba? Pont ez volt a legnagyobb félelmem, hogy nem vagyok számára különleges és hogy egy csomó mindenki célba ért volna nála aki jó bánásmódot nyújt..erre egy ilyet mond..szerintetek hogy érthette ezt?



2022. dec. 14. 11:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Plussz már mással kavar

És lassan valszeg össze is jön vele, és azt állítja, hogy az ő személyisége megfogta őt

Elég szar passzban vagyok azok miatt amit mondott

2022. dec. 14. 11:34
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Hat draga, csak kihasznalt, jo volt neki amiket tettel erte, ahogy anyuci is megcsinalta anno ezeket neki.

A ferfiak tudnak a legjobban hazudni, siman eljatszak hogy szeretnek meg essatobbi, aztan,ha jon valami izgalmasabb, akkor mennek tovabb szakitas utan


Hat ilyenek, nincsenek mely erzeseik egy no irant sem.

2022. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjad idióta a csaj.

Rádcsimaszkodik aztán csodálkozik hogy nem vagy valami relaxált. Direkt csinálta veled, szüksége van a balhéra. Kerüld el nagyon messzire, de a hasonlókat is.

Ha nem hagy neked énidőt, az a legnagyobb red flag.

2022. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vagyis pasi, csak a haverokkal inni miatt gondoltam hogy te vagy a férfi.
2022. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsi azt kifelejtettem hogy 23 éves férfi vagyok
2022. dec. 14. 11:45
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért azt is meg kell említenem, hogy én se voltam szent, sokszor ignoráltam messengeren, nagyon onbizalomhianyos voltam, sokat traktaltam megerosito kerdesekkel, meg duhkirohanasaim voltak ugy hogy tudtam hogy az elozo 2 palija agressziv volt
2022. dec. 14. 11:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes ebben a történetben a szerepek, azt hittem, hogy te vagy a lány és ő a férfi.
2022. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
45%

#2-essel egyetértek.


Ez még úgy utolsó tőrdöfésnek jó, h élénken tartsa benned a haragot. Néhàny hónap múlva meg megkérdezné, h akarsz-e egyet dugni (ím lehet, h mézesmàzba burkolva).


No, én annyit kérdezek: mi vagy te,kapcarongy?

2022. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noren1989 ***** válasza:

Fubbbàzz, most olvasom, h te vagy a srác a sztoriban.


Etttől függetlenül vàltozatlan a vàlaszom. Ignoràld teljes mértékben.

2022. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

"Nade ami miatt kattogok már kb egy hete, hogy azt mondta, hogy nem érdekelte, nem fogta meg a személyiségem és csak a fentebb említett okokból jött össze velem."

Figyelj csak ez kinek szégyen? Nem neki? olyannal volt együtt EGY évig, aki nem is érdekelte az ő elmondása szerint,


"Hogy érthette, hogy nem érdekelte a személyiségem és az nem hozta lázba? Pont ez volt a legnagyobb félelmem, hogy nem vagyok számára különleges"

Tudod miért mondta ezt? Elmondom neked, hogy fájjon, mert szerintem sejtette, hogy ettől félsz.

Még utoljára jól beléd törölte a lábát. Te meg mst ezen kattogsz, hogy érthette.


"aztán kezdett kicsit toxikba átmenni az egész, ő egészségtelenül ragaszkodott hozzám és rámcsimpaszkodott, nekem pedig több énidő, tér kellett volna,"

Ez is elég érdekes. Állítólag nem is érdekelted, meg a személyiséged sem érdekelte, ehhez képest úgy csimpaszkodott mint egy csimpánz?? Mily meglepő. Egy szavát se vedd komolyan. Ha valaki valakit nem érdekel, akkor nem csüng rajta. Ez nevetséges...

Remélem látod milyen ellentmondásos ez az egész.


"orrom alá dörgölte, hogy valószínűleg kb csak azért jött össze velem mert az anyukája mintáit fedezte fel bennem, és mert gondoskodtam róla és elláttam mindig kajával, aludhatott hétvégente nálam"

Adtál neki kaját, nagy bűn ez hallod.... Egy normális ember, ha szeret valakit, akkor gondoskodó. Ezt meg úgy állította be, mint ha valami bűnös lennél. Atyaúristen.

Fentebb is írtam nem kell komolyan venni, össze hordott hetet havat.

2022. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!