Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hónapja szakítottunk exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottunk exemmel, első két hét egész könnyen ment, viszont aztán elejtett egy mondatot egy hete ami nem hagy nyugodni, hogy érthette?

Figyelt kérdés

A lényegre lassan rátérek, csak fontosnak tartom az előzményeket is leírni.Exem már szóba se áll velem, tőle nem kapok választ, lehet csak én vagyok rossz szövegértelmezésből


De az orrom alá dörgölte, hogy valószínűleg kb csak azért jött össze velem mert az anyukája mintáit fedezte fel bennem, és mert gondoskodtam róla és elláttam mindig kajával, aludhatott hétvégente nálam, az utóbbit úgy mondta mintha annyira rosszat tettem vna ezzel, és hogy nem úgy boldogítottam őt ahogy kellett volna.(meg még azzal is magyarázta, hogy az anyja mintáit látta meg bennem, hogy egy idő után én is ellöktem magamtól, késtem talikkor,ignoraltam neha messengere, es hogy megerezte hogy az anyja mintáit hordozom, de basszus szerintem ez túlzás, a legtöbb férfi ugyanúgy "ellökte" volna magától, hogyha nagyon rácsimpaszkodik egy csaj) Egyébként egy évet voltunk együtt, az első 6 hónap volt a legjobb aztán kezdett kicsit toxikba átmenni az egész, ő egészségtelenül ragaszkodott hozzám és rámcsimpaszkodott, nekem pedig több énidő, tér kellett volna, plussz nagyon rosszul reagálta le ha haverokkal iszogatok meg bizonyos dolgaimat, ősszel már annyira kihoztuk egymásból a legrosszabbat, hogy nekem már volt 1-2 dühkitörésem is, ami őt nagyon megijesztette(persze nem utottem meg) de nagyon kiabrandult belőlem a dühkirohanásaim miatt(nem csoda mert volt előttem 2 bántalmazó kapcsolata is), késtem is talikkor meg úgy érzékelte hogy ellököm, pedig csak térre lett volna szükségem(ezt ő is tudta h nem egeszseges h ennyire ragaszkodik, de akarva akaratlanul ellökésként fogta fel, hogy én több egyedüllétre vágyok)


Nade ami miatt kattogok már kb egy hete, hogy azt mondta, hogy nem érdekelte, nem fogta meg a személyiségem és csak a fentebb említett okokból jött össze velem. Elismerte hogy normális vagyok meg jól nézek ki, és hogyha pl csúnya meg idegesítő lettem vna akkor nem lett volna semmi a dologból. Viszont, hogy érthette azt, hogy nem érdekelte a személyiségem, csak érdekelte, egy csomót áradozott rólam és mindig megjegyezte csillogó szemekkel a jó tulajdonságaimat, gesztusaimat. Vagy úgy érthette, hogy nem érdekelték a személyiségvonásaim de számítani számítottak?


Az tény, hogy azért annyira passzolni se passzoltunk, voltak eltérések, persze egy hullámhosszon voltunk meg minden de igen azert sok teren kulonboztunk. Hogy érthette, hogy nem érdekelte a személyiségem és az nem hozta lázba? Pont ez volt a legnagyobb félelmem, hogy nem vagyok számára különleges és hogy egy csomó mindenki célba ért volna nála aki jó bánásmódot nyújt..erre egy ilyet mond..szerintetek hogy érthette ezt?

Meg mondta kérdeztem tőle, hogy értékelte-e a személyiségemet is? Mondta hogy nem a személyiségem volt a döntő, nem az döntött, nem az vezérelt.

Ez azt jelenti hogy számított a személyiségem de nem hozta lázba?

Azért azt is meg kell említenem, hogy én se voltam szent, sokszor ignoráltam messengeren, nagyon onbizalomhianyos voltam, sokat traktaltam megerosito kerdesekkel, meg duhkirohanasaim voltak ugy hogy tudtam hogy az elozo 2 palija agressziv volt


Plussz már mással kavar

És lassan valszeg össze is jön vele, és azt állítja, hogy az ő személyisége megfogta őt

Elég szar passzban vagyok azok miatt amit mondott. Valszeg nem voltam számára elég különleges, pedig olyan szép gesztusokat tett értem, folyamatosan bókolt, puszilgatott, mondta, hogy én voltam az első akivel úgy igazán szenvedélyes volt a szex és csak én tudtam nála orgazmust elérni. de lehet csak túlidealizált..

Szerintetek hogy érthette amiket mondott?



2022. dec. 14. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ezt ma mar kiirtad, baj van a fejeddel?
2022. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
85%
Szerintem lépj tovább, a következő sráccal okosabban viselkedsz majd és remélhetőleg ő is veled. Ez nem volt az igazi. Próbálja magyarázni a bizonyítványát, de üres beszédek ezek.
2022. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Kitalált valamit te meg ezen agyalsz, miközben az egész csak egy óriási nagy kamu.
2022. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Saját bevallásod szerint is toxikus kapcsolat volt. Amit mondott, lehet csak azért mondta, hogy fájdalmat okozzon. Inkább abba tedd az energiáid, hogy eltávolodj tőle érzelmileg, gondolatilag is és mihamarabb túllegyél rajta.
2022. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!