Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mióta szakítottunk állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szakítottunk állandóan megváltoztatja a profilképét. Mit akar elérni ezzel?

Figyelt kérdés

Már több hónapja szakítottunk de ez idő alatt 2-3 alkalommal megváltoztatta a profilképét Facebook-on és minden más közösségi média platformon amin fent van. Valamint képeket is tölt fel magáról valamint közös képeket haverokkal, amit eddig nem csinált, ez nem volt szokása. Másfél évig voltunk együtt, végig ugyan az volt mindenhol a profilképe és sosem osztott meg vagy töltött fel semmit.

Mit akar ezzel jelezni? Hogy hű de jól megvan nélkülem? Vagy éppen az ellenkezője?

Azt még fontos megjegyeznem hogy én szakítottam vele.



2022. dec. 16. 17:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatot érezte ketrecnek. Most buli időszak van. Míg nem jön az új párja. Téged elfelejtett.
2022. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#8-as bármennyire is azt gondolod, nem epekedem utána. Ezt a kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok az emberek véleményére hogy mégis mi válthat ki-e fajta viselkedést egy emberből akire azelőtt ez egyáltalán nem volt jellemző. Ez számomra nagyon furcsa. A közelmúltban családtagok és barátok tanácsára le is tiltottam őt mindenhol, hogy ne is lássam.
2022. dec. 16. 18:31
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Ez azt jelenti, hogy állandóan őt nézegeted és rajta agyalsz.
2022. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
Fel akarja magára hívni az ellenkező neműek figyelmét, ismerkedni akar.
2022. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Te meg nem érted meg. Felszabadult. Nyomasztotta a kapcsolatot. Jól érzi magát. Jobban megismertem saját énjét. Én is voltam így amikor kidobott a párom. Három hónap buli azt jött az újabb kapcsolat. Most jobban van mint bármikor máskor.
2022. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szenvedésnek a jele. Csak fel akarja hívni a figyelmét másoknak, vagy konkrátan valakinek a figyelmére vágyik.
2022. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ismételten csalódnom kellett a Gyakoriban. Feltesz valaki egy kérdést és szét szedik a kommentekben (tisztelet a kivételnek)!
2022. dec. 16. 18:49
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy rólad szólna ez a dolog. Inkább csak tényleg a figyelmet keresi, ismerkedni szeretne stb. Szerintem ne foglalkozz vele, ne nézegesd. Éld te is az életedet. 😊
2022. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem szedte szét senki. A volt páros tojik rád. Ő már azt sem tudja ki vagy. Te meg nem tudod elfogadni.
2022. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

"Ismételten csalódnom kellett a Gyakoriban. Feltesz valaki egy kérdést és szét szedik a kommentekben (tisztelet a kivételnek)!"

De hát fogalmad sincs róla, hogy mi mit jelent. A kérdést feltetted, és kaptál rá válaszokat. Hülye megjegyzéseket mellékeltél, és kaptál rá oltást. A kettőt ne keverd már egymásba...

2022. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!