Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » December 19-én hagyott el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 19-én hagyott el végleg a párom az egy éves gyerekünkkel. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Nap közben, amíg ébren van a kicsi, addig tudom magam tartani. De ahogy elalszik, rám szakad az összes fájdalmam.

2022. dec. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
99%
Az idő fog segíteni rajtad.Elmúlik, hidd el. Hasonló helyzetben voltam, tudom mit beszélek. Utólag visszatekintve kár minden bánatos percért, minden könnycseppért. Szar alak volt, hát ez van.Jobb is hogy hamar megtörtént, nagyobb szenvedés lenne a gyereknek is, ha később megy el, amikor már erős a kötődés. Jobban megszenvedi akkor már a gyerek is, meg te is,mert látod szenvedni a kicsit.
2022. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
24%

én is sajnálom stb, de azért semmi sincs ok nélkül. max nem vetted észre az előjeleket ...

tudom, csúnya a férfi, de ha így lelépett, akkor bizony az nem csak azért volt mert bal lábbal kelt.


na de nem cseszegetni akarlak, próbálj meg visszaköltözni szülőkhöz, vagy ha nem sikerül, nézd azt, hogy a gyerekeddel kettesben is lehet szép az ünnep!!! miért is ne??

2022. dec. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
79%
sok pasi jön rá menet közben, hogy ez nem nekik való. Nem bírják a kötöttséget, a felelősséget. Gyenge, gerinctelen gyerekek ezek, nem férfiak.Inkább játszanak, telefont nyomkodnak...sose fognak felnőni. és ezt a nők és a gyerekek szívják meg sajnos.
2022. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki írt. Vigaszra van szükségem, és lelki támogatásra, együttérzésre. Ha valaki a frusztrációját akarja itt levezetni - nem tehetek ellene semmit, tegye. Nem írtam le a teljes történetem és elmesélni is félve teszem, mert már az a kategória az életem, mintha valami beteg regényíró fantáziálgatna…

Anyám 20 éve nem beszél velem, mióta 18 évesen elköltöztem otthonról, mert nem bírtam a nevelőapám terrorját. Anyám őt választotta, pedig verte. Apámat nem ismerem, két éves koromban lelépett, azóta semmi. Most egy hónapja írtam neki, elolvasta az üzenetemet, semmi válasz. 5 éve járok pszichológushoz, mert akkor jöttem rá, hogy a “szülőnélküliséget” nem tudom egyedül feldolgozni.

2022. dec. 23. 08:40
 15/56 anonim ***** válasza:
31%

nem akarok én semmi frusztrációt levezetni, csak annyi tény., hogy ok nélkül semmi nem történik.


ami pedig a szüleiddel van, az már inkább sokkal nagyobb gáz, így akkor az ismerősökre kell támaszkodnod. nincs abban semmi különös, hozzánk is jött már ünnepekko rolyan, akinek épp nem volt hova mennie. nincs jó barátnőd, barátod, ismerősöd?

2022. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

Ok nélkül nem történik semmi? Nahát… persze. Senki nem állította ezt. 16 évig éltem egy jó házasságban, ami azért bomlott fel, mert a férjem nem akart gyereket. Aztán társkeresőn megismerkedtem a gyerekem apjával. Ő meg már 3 hónap után gyereket akart és családot. Ja. Gyakorlatilag minden szava hazugság volt, még a kora is. 45-nek hazudta magát, miközben 53 volt. Azt hazudta, hogy elvált, miközben a mai napig házas. Fél év elteltével, a gyerek megfoganása után megnéztem a telefonját. Na akkor borult a bili. A feleségnek írogatott olyanokat, hogy sóvárog a szíve utána, és hasonlók. Valamint több nővel is tartotta a kapcsolatot. És volt olyan hitvány szemétláda, hogy amiket én sütöttem, főztem neki, azokat ő lefényképezte es elküldte a nőknek azzal a szöveggel, hogy ő tanul főzni, sütni, és hogy ő készítette.

Szóval igen. Semmi nem ok nélkül történik. Én egy rohadt naiv balek szeretetkoldus vagyok. De akkor én már nem érdemlem meg mások együttérzését se?

2022. dec. 23. 09:15
 17/56 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, pedig tényleg nem történik semmi ok nélkül, ez tény! Remélem, tanultál ebből az esetből: senkire nem számíthatsz, csak magadra!

Az emberek java része önző szemétláda, aki tesz magasról mások problémáira!

Esetleg próbálj meg anyaotthonba, vagy családok átmeneti otthonába menni, ha ilyen rossz a kapcsolatod anyáddal.

Kitartás!

2022. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Én nem azt írtam, hogy éhezünk és az utcán fázunk. Van hol laknom a gyerekemmel és van normális megélhetésem. De nem ezt bizonygatni jöttem ide.
2022. dec. 23. 09:56
 19/56 A kérdező kommentje:
És tényleg hálás vagyok azért, hogy írnak, írtok. Hogy veszi valaki a fáradságot… köszönöm!
2022. dec. 23. 10:02
 20/56 anonim ***** válasza:
87%
Ez a sz@rházi alak főleg nem érdemel meg téged.
2022. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!