Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » December 19-én hagyott el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 19-én hagyott el végleg a párom az egy éves gyerekünkkel. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Nap közben, amíg ébren van a kicsi, addig tudom magam tartani. De ahogy elalszik, rám szakad az összes fájdalmam.

2022. dec. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
Na, tök jó, hogy jársz terápiára is, szuper vagy! Nem kell mindig boldognak lenni, most szomorú vagy, majd elmúlik. Máskor tartsd magad többre annál, mint hogy hagyod, hogy ő hagyjon el téged, azok után, amiket tett. Van még dolgod magaddal, de alakulni fog ez, csak idő kérdése.
2022. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Van két építőipari cége. És amikor elkezdtem volna összeszedni a dolgokat a baba étkezéséhez, és mondtam neki, hogy akkor ehhez neki is hozzá kéne járulni, akkor azt mondta, hogy most nem tud pénzt kivenni a cégekből, mert nagyon sok a kifizetetlen számla, de majd szeptemberben… Októberben született a fiunk. Egy kanyi vasat nem adott. Azóta se. Közben a másik fiának vett egy 5- ös BMW-t, a feleségnek egy L200-ast, és a születésnapjára exkluzív parfumkeszitesi lehetőséget 250 ezer forintért. Ugyanabban a hónapban volt a fiam névnapja, semmit nem vett neki, mert azt mondta, nincs pénze. Születésnap ugyanez. Amikor a másik család ünnepelte apukát, akkor ő adott a saját születésnapi tortájára pénzt…

Vagy karácsonyi céges buli: engem nem hív meg, mert ez céges. A két fiát is csak azért, mert a cégnek bedolgoztak néha. Az nem számított, hogy én nyolc hónapos terhesen mentem a teherautóval az ytong tégláért másik városba, vagy hogy 11, éjfélig rendszeresen ott voltam az irodában és csináltam az árajánlatokat… Egyszer volt egy olyan eset, hogy mondtam neki, xy cég árajánlata még simán elbír plusz százezer forintot. Azt mondta, oké, ha elfogadják, a 100 ezer Ft Kolosé, a kisfiamé lesz. Elfogadták az árajánlatot. Szerintetek adott belőle egy vasat is?

Majd aztán azt hallom, hogy beszél a feleséggel telefonon, és mondja neki: persze, vedd meg azt a ruhát, tudom, hogy az jót tesz a lelkednek…

Ha egy krva szerető lettem volna, akinek besikerült a gyerek, akkor azt mondom, így jártam.

De én nem a szeretője voltam. Tudom, minden egyes mondattal azt bizonyítom itt, hogy mekkora egy marha vagyok, hogy negyedét is eltűrtem. De ez van.

2022. dec. 23. 12:19
 23/56 anonim ***** válasza:
81%
A férjedet csak azért hagytad el mert nem akart gyereket? Amúgy rendben voltatok?
2022. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Igen, “csak” azért. Pánikbeteg lettem, mert hosszú éveken át elnyomtam magamban az érzést, hogy anya szeretnék lenni, mert szerettem a férjem és nem akartam emiatt kilépni a házasságomból. A mai napig jóban vagyunk, a gyerek téma volt az, amiben 16 év alatt nem tudtunk dűlőre jutni.
2022. dec. 23. 12:48
 25/56 anonim ***** válasza:
66%

Nem akartalak megsérteni, ez is komoly indok, bocsánat. Igazából azt akartam kérdezni, hogy ő ezen kívül rendben volt és normálisan, kölcsönös szeretetetl, megbecsüléssel tudtatok-e együtt élni.

Vele tudtál már beszélni? Lehet hogy ő az az ember, akire legalább lelkileg tudnál támaszkodni. Itt hiába van aki jószándékúan fordul feléd, de nem ismerünk, simán beletrappolunk a lelkedbe.

2022. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
68%
A gyerek elég komoly dolgo ehhez, hogy ez elgyen a vége, szoval meg elhet értnei.
2022. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
80%

12, 15, 17 = ebben az esetben nagyon érvényes, hogy hallgatni arany. Köszi.

Kilencessel teljesen egyetértek. Természetes, hogy ki vagy borulva, a gyásznak idő kell. És bármennyire utálatosan hangzik: átmeneti állapot. Sok erőt!

2022. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
30%
Szóval jól értem, hogy 16 év jó kapcsolat után félrekeféltél és felcsináltattad magad egy megbízhatatlan pasassal, csak mert gyereket akartál? Bocs, de megérdemled a sorsod. Gyerektartás és a többi támogatás viszont jár a gyereknek.
2022. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Nem, kedves szándékosan provokatív 28-as. Előtte elváltam.

Te úgy csináltad volna, ahogy leírtad? Köszönöm a válaszod!

2022. dec. 24. 02:14
 30/56 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj kérdező, de kezd úgy festeni a dolog, hogy csak sírni jöttél fel, ha valaki ír valamit ami nem tetszik, akkor meg nekiesel a válaszadóknak.
2022. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!