Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » December 19-én hagyott el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 19-én hagyott el végleg a párom az egy éves gyerekünkkel. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Nap közben, amíg ébren van a kicsi, addig tudom magam tartani. De ahogy elalszik, rám szakad az összes fájdalmam.

2022. dec. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Jól látod, sírni jöttem föl. Ez miért baj? Sírjak az egy éves gyerekem vállán? És a magadfajta frusztráció levezető igazságosztók írásain kívül azért jött nagyon sok vigasztaló válasz, amire nekem most szükségem van.
2022. dec. 24. 09:35
 32/56 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező mennyi ideig voltatok együtt? Mikor kezdétek a babaprojektet ?

Hány éves vagy?

Amikor nem volt hajlandó a gyerekre költeni , pénzt költeni a közös életetekre , akkor mi a francért nem dobtad ki ? Ez nem szemrehányás! Ott kellett volna kihajinta i amikor lefotózta a süteményeket , és azr hazudta ő csinálta. Mi az ,hogy ezek után még ő hagy el téged?! Miért nem örülsz,hogy megszabadultál ettől a baromtól? Te azért kellettél mert a felesége kidobta. Most hol él amúgy a csávó? Tudsz róla valamit?

Amúgy meg irány az ügyvéd, és bíróság! És ne légy hülye, a gyerektartás jár a gyereknek!

2022. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

2 évig voltunk együtt és fél év ismeretség után kezdtünk védekezés nélkül együtt lenni. Azonnal teherbe estem. És a teherbe esésem után derült ki, hogy kivel is állok szemben.

Nagyjából mindent elhittem, amit mondott, mert én a férjem mellett egy burokban élhettem, teljes bizalomban. Sose kellett a szavát megkérdőjeleznem.

Így, én, tulok, azt hittem, hogy ha valaki olyan fontosnak tart, hogy gyereket akarjon tőlem, akkor számítok annyira neki, hogy ne hazudjon.

Benyaltam mindent, amit mondott.

A hazugság kiderülése után pedig azért maradtam vele, mert apát akartam a gyerekemnek. Én tudom, milyen rossz apa nélkül felnőni.

És őszintén, féltem egyedül maradni terhesen, majd egy pici babával. Pedig gyakorlatilag így is egyedül voltam mindig. De volt egy ilyen pszichés korlátom.

2022. dec. 24. 22:14
 34/56 A kérdező kommentje:

És azon gondolkodom még, kedves 34-es válaszoló, hogy vajon melyik volt számodra erősebb motiváció az íráshoz. Az, hogy engem lehülyézz és megalázz, vagy a közszolgálatiság, hogy másokat megóvj az energiapazarlástól? Mindkettő nemes lélekre vall.

Amúgy hol olvastad, hogy én tagadom a felelősségem?

2022. dec. 25. 04:07
 35/56 anonim ***** válasza:
84%

Tudod ki aláz meg téged? Aki képes gyereket csinálni fél év után neked,hogy bebiztosítsa a házi cselédet. Az az ember alázott téged meg aki még annyiba sem nézett ,hogy elárulja neked a valós korát,és családi állapotát.

És te azon sírsz,hogy elhagyott téged, nem azon ,hogy a gyerekednek egy ilyen állat a nemzője,aki persze majd le se szarja . Igen , jó nagy idióta voltál. De nagyon remélem ,hogy sokan tanulni fognak belőle, és nem követik el azt a hibát amit te.

Örülnöd kéne,mert végre megszabadultál valakitől,aki a saját gyerekét egy eszköznek tekinti. Örülnöd kéne ,hogy nem leszel megalázva minden nap, senki nem fog veled úgy bánni , ahogy más a kutyájával sem bánna.

Egy normális nem akar gyereket egy fél eve tartó kapcsolatban. Se nő,se férfi!

2022. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
73%
*ember
2022. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
73%

"Amúgy hol olvastad, hogy én tagadom a felelősségem?"

Az egész kapcsolat alatt tagadtad. Jajj hazudott a koráról ,nem baj . Jajj minden nővel megcsal, nem baj. Még házas ,nem baj.

Semmi sem baj , csak maradjon, és valaki viseljen el téged. Az sem számított ,hogy a gyerek eszköz . Semmi sem számít csak maradjon. Az ilyen nőnek nem való gyerek. Egy kapcarongy vagy.

2022. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondtam, hogy sírj az egyéves gyereked vállán, de gondolkozz el, mit rontottál el. Hagytad magad hülyének nézni, ahogy az előző is írta.

Ha nem lenne a gyakori, nem lenne kinek sírni.

És pont a magad fajták miatt unják az emberek a síránkozást, és nem segítenek sokan már annak sem, aki tényleg rászorul. Nyújtod a kisujjad, letépik a karodat.

Nem azon kéne sírnod, hogy átvert a pasi, meg idejönni vígaszért, hanem összeszedni magad, a gyermeked miatt is, és igényelni a gyerektartást. Aztán legközelebb nem hagyni magad megalázni.

2022. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
80%

És pezsgőt bontani,hogy megszabadultál tőle. Erre mindenki szemét ,de te vagy ártatlan akit mindenki bánt , mert mindenki fusztrált . Tudod mit , azok vagyunk. Megbolondulok az ilyen buta tyúkok nyivákolásától. Ott egy kisgyerek akinek szüksége van rád ! Most kéne elkezdeni építeni a szabad ,új életedet. Mosolyogni. Erre te kiborulsz ,mert a kan ott hagyott.

35-37 # voltam.

2022. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért hagyott el a csávó?
2022. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!