Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » December 19-én hagyott el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 19-én hagyott el végleg a párom az egy éves gyerekünkkel. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Nap közben, amíg ébren van a kicsi, addig tudom magam tartani. De ahogy elalszik, rám szakad az összes fájdalmam.

2022. dec. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Kedves harmincvalahányas válaszoló! Azt kell mondjam, azért biztató a statisztika, akárhány választ írtál is. Több a segítőkész ember, mint a “jólbeletaposomaföldbe” típusú.

Sokkal jobban vagyok, mint amikor a kérdést kitettem. Egyrészt a pozitív, emberséges emberek válasza nagyon jót tett a lelkemnek, másrészt a gyalázkodó írások elterelték a figyelmem a bajomról.

Úgy gondolom, egy ember élete ezer árnyalat, nem csak fekete és fehér. Ha még száz oldalon írtam volna le a történetem, abból se lehetne biztosan megállapítani nektek kívülállóként, hogy mi is az igazság.

Így két “kimenetel” lehetséges ezen a felületen: akinek van érzelmi intelligenciája és segítő szándéka, az elfogadja, hogy itt csak egy részét látja az egésznek, és ha tud, segít, ha nem, akkor tovább lapoz. De csak azért, hogy bántson, nem írogat.

A másik, hogy idejön valaki saját fontosságát hirdetni, és azáltal (látszólag) okosabbá válni, hogy egy éppen bajban levő embert jól kioszt, ráadásul elég megkérdőjelezhető stílusban.

Nyilván mindkettőnek helye van itt. De kedves életet nagyon értő, mások felett pálcát törő, nyilván soha hibát el nem követő, tökéletes válaszoló! Azt írtad a többieknek, ne foglalkozzanak velem, mert retardált vagyok. Te is megtehetted volna azt, amit másoknak tanácsoltál! Én hálás leszek, ha inkább fölszívódsz, de ha van még benned olyan hasznos tudás, tanács, mint amit a fentiekben megosztottál a közönséggel, és nagyon nyom, és törne ki belőled, akkor azt is hányd ide nyugodtan! Van hely.

2022. dec. 25. 13:14
 42/56 anonim ***** válasza:
73%

"Így két “kimenetel” lehetséges ezen a felületen: akinek van érzelmi intelligenciája"



Hát nekem van . Szerinted hogy fogja magát érezni az a kicsi gyerek apa nélkül? Aki le se fogja szrni, maximum felhasználja?! Ezzel kell lélnie egy élete annak a picúrnak! Ahogy te is átélted ezt.

Jah vagy hogy is van?!téged kell sajnálni brühühü mert téged elhagyott a hapsi?! Én nem viháncolnék a helyedben , ha az én gyerekemről lenne szó! De mindegy . Örülök hogy jársz kezelésre. Szükséged is lesz rá!!!

2022. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

Az, hogy azt írtam, jobban vagyok, neked egyenlő a viháncolással?

Ha lenne érzelmi intelligenciád, akkor annak a kisgyereknek az anyját nem csesztetnéd, akit annyira sajnálsz. Mert átlátnád, hogy én vagyok vele, én gondozom, gondoskodom róla, játszom vele.

Bocs, ha túl bonyolult összefüggésre próbálok rávilágítani.

De gondolom erkölcsileg olyan szinten állsz, hogy bárkit meg- és elítélhetsz, ahogyan eddig is tetted.

És nem kértem senkitől, hogy sajnáljon, ez már a sokadik szövegértelmezési problémád.

Minden jót, legyen tied az utolsó szó!

2022. dec. 25. 15:17
 44/56 anonim ***** válasza:
67%

"Ha lenne érzelmi intelligenciád, akkor annak a kisgyereknek az anyját nem csesztetnéd, akit annyira sajnálsz."


Jezusom! Te egy felnott no vagy! Aki ugy dontott , hogy gyereket szul egy vadidegennek! Az eletkorat sem tudtad a hapsinak .

A gyerek ki van szolgaltatva mindkettotoknek. Nem erted? Ennyire ostoba lennel?!

2022. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, lehet most azt gondolod, hogy az emberek segítőkészek, de nem azok. Írnak neked kedves válaszokat itt, de a való életben nem fognak sgíteni, ha bajba kerülsz.

Egyébkén wáó, jól kiosztottál mindenkit, aki nem azt mondta, hogy sírni kell itt. Arra nem válaszoltál, miért hagyott el a csávó, valaki kérdezte nemrég, megint csak támadsz.

Adok egy tippet: kapcsold ki a netet, és törődj a gyerekeddel, menjetek sétálni akár egy erdőbe, olvass, vagy sírj a párnádba, de ne itt vezesd le a frusztrációdat, mert ez durva!

2022. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
19%
A masik amit nem ertek, hogy te mindenbe bele akarsz roppani ! Szedd mar ossze magad .
2022. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
70%

"Egyébkén wáó, jól kiosztottál mindenkit, aki nem azt mondta, hogy sírni kell itt. Arra nem válaszoltál, miért hagyott el a csávó, valaki kérdezte nemrég, megint csak támadsz."


Mert nehéz szembe nézni a döntései következményeivel!

2022. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
63%

"Ha lenne érzelmi intelligenciád, akkor annak a kisgyereknek az anyját nem csesztetnéd, akit annyira sajnálsz. Mert átlátnád, hogy én vagyok vele, én gondozom, gondoskodom róla, játszom vele."


Szóval a gyerek mögé bújsz! 😂😂

2022. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
79%
47-es! És akkor neki kell ugrania másoknak? Csendben is el lehet gyászolni egy szakítást, nem kell így viselkedni!
2022. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
25%

49#

Magát védi ! Folyamatosan! A legutálatosabb ember tipus ez , aki akkor védekezik , a kutya sem bántja. Ez azért van mert vaj van a füle mögött,és nem akarja leírni a teljes sztorit. Magyarul nem akar szrul kijönni a dologból.

Teljesen igazad van! De a kérdező ilyen, nem lehet megváltoztatni.

2022. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!