Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Helyre tudok hozni egy elronto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tudok hozni egy elrontott párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, és szilveszter éjjel annyira leittam magam hogy vállalhatatlanul viselkedtem, és elég nagy balhét csaptam ki. Szóval szétmentünk a barátnőmmel, pedig 5 napra rá ünnepeltük volna az évfordulónkat. Borzasztóan bánom amit tettem, mert tényleg rohadék voltam vele azon az éjjel, pedig mindennél jobban szeretem őt, csak egyszerűen nem voltam magamnál, az sincs kizárva hogy beszedtem valamit mert soha nem történt velem ilyesmi. Szívemet lelkemet odaadtam neki amikor elmentem bocsánatot kérni, mindent megbeszéltük kúltúrált körülmények között, a végére meg is puhultunk kicsit. Az a jelenlegi álláspontunk, hogy barátok vagyunk, én megpróbálok megváltozni, kijavítom a hibáimat. Beszélni fogok egy pszichológussal, mert egy régebbi gyerekkori traumához lehet köze annak hogy részegen eluralkodik rajtam a félelem és agresszió. Van esély arra hogy ebből az egészből okulva jobb emberré válhatok, és újra együtt legyünk?

Jelenleg mindketten hiányzunk a másikban, ő is vágyik arra hogy újrakezdhessük, de ehhez még időre van szükség és tettekre.


2023. jan. 8. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, remélem nem puhul meg a lány. Fiatal vagy, kezeltesd magad, addig ne kezdj kapcsolatot, amíg nem tudsz viselkedni. Rohadtul meg kell tanulni, hogy semmi jogod durván, agresszívan viselkedni a nőkkel, erre nem kifogás az alkohol.
2023. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ebben van sajna genetika. Az, hogy valaki hogyan viselkedik részegen az részben genetika. Ha nincs önkontroll, akkor az ősi ösztönök jönnek elő valamilyen formában. Én mondjuk röhögcsélek, táncolok, rosszul leszek és aludni próbálok, ami nem megy. Szóval talán egy picit elviselhetőbb vagyok, de a legjobb megoldás, hogy ne igyál, ha nem bírod az italt.
2023. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb igyál alkoholmentes italokat.
2023. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán fontos lenne a nő, már korábban is léptèl volna... Ha gondod van, keress megoldást, ès elsősorban magad miatt. Az alkohol nem teszi az embert agresszívvá, vagy bunkóbbá, csak bátrabbá.Tehát ami részegen kijön, az józanul is ott volt. Ettől nem leszel sem jobb sem rosszabb ember. De ha elakadas van ès megoldásra törekszem, az dìcsèretes
2023. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, pár dolgot tegyünk tisztába:

Ez a tulajdonságom régóta bennem van, nem tudtam vele mit kezdeni, és meg van a saját oka annak hogy erre így reagálok. Soha nem tudnék vele bunkó lenni, tényleg jobban szeretem mint bárkit. Amióta vele vagyok, próbáltam pozitív irányba változni, és azóta soha nem jött ez ki belőlem. Nem is igazán volt hogy nagyon elengedjük magunkat, mert féltettem őt és nem akartam olyan vad bulizgatásokba kezdeni mint például korábban. Reméltem hogy legalább annyira benőtt azóta a fejem lágya, hogy nem leszek idióta ha kicsit többet iszok. Azt mondanom sem kell hogy egy életre elment a kedvem az alkoholtól, egy jó darabig senkinek sem kell féltenie engem attól hogy kirúgok a hámból. Olyan őszinte bocsánatkérést még soha nem adtam mint ezek után, és hegyeket mozgatnék azért hogy változtassak. Felkeresem erre a problémára a megoldást, reményeim szerint egy orvos csak tud nekem javasolni valamit. Ez volt az a pont amikor világossá vált számomra hogy ez egy komoly probléma, ezért most lépek. Vállalom a felelősséget, tudom hogy késői felfedezés, de tényleg nem gondoltam hogy ez megtörténhet, de a lehető legjobb módon szeretném ezt jóvátenni.

2023. jan. 9. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen orvos milyen pszichológus? Ez bullshit. Attól hogy lelkisérült vagy és részegen mocskosul viselkedsz azon semmilyen orvos nem fog segíteni. A csaj simán kiábrándult belőled és eltört benne valami. Ezt nem tudod helyre tenni. Azt sem értem itt milyen tanácsokokat szeretnél. Ezt nem te döntöd el. Hanem a csaj. És látszólag ő már döntött.
2023. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le kéne ìrni mi a gond, ez egy anonim fórum. Az nem merült fel,hogy a barátnő segít ès támogat a problèmádban? Párkapcsolatban a probkèma is közös.Jön egy gond ès barátok lettetek?
2023. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne puhuljon meg, én anno mentettem és szarabb lett. Ott mondjuk még pia se volt, mindig józanság volt, de agresszió meg társai és kifogások, hogy miért volt olyan az illető
2023. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!