Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom (L) annyira féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (L) annyira féltékeny volt a nővéremre, hogy a kapcsolatunk ment rá. Ez szerintetek normális dolog ?

Figyelt kérdés

Mindig veszekedett ha pár havonta tesós nap lett volna. Ők amúgy sose jöttek ki sajnos egymással, de a páromon úgy vettem észre ez a helyzet mindig is úrrá lesz rajta.

Utolsó amit pontot tett a dologra, hogy anyum meg a tesóm elmentek kirándulni és minket nem hívtak… ezt szóvá tette,de előtte meg mi voltunk párom meg anyum . Ezért se értettem a kiakadását. Mondta mert biztos utálják és emiatt nem hivtak minket…

Pár nap után hazamentem, barátnőm pedig dolgozott. Hirtelen ötletből elhívott anyum hozzá elmentem.

Tesommal egy ágyban kellett aludnunk , így tudtunk elférni. Este hív a barátnőm és tíz percig vitázott velem, hogy miért egy ágyban alszok a saját tesommal … ő azt szerette volna hogy aludjak a földön inkább .

Ezekből sokszor volt a vita .

Betegesen féltékeny volt a barátnőm a nővéremre és emiatt szakítottunk .

Persze volt több probléma is . Legelején telefon nézegetés, egyszer alvás közben az én nevemben irt tesomnak. Törölgette az ismerőseimet.

3 éve voltunk együtt és legelején óta együtt éltünk, de eddig bírtam. Ő mai napig azt állítja tesóm a hibás mindenért . Egy idősek vagyunk 27 év



2023. jan. 10. 02:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Felnőtt férfi nem is alszik már eggyütt a lány testvérével . Ez mondjuk beteges..
2023. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hu de beteges ha egy napot egy ágyban kellett aludni. Az beteges amit mások feltételeznek ebből az ártatlan dologból.
2023. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem exem volt rákattanva arra, hogy apám meg batyam előtt még rövid nadragot sem vehetek, se cicanadragot. Volt egy karacsonyos pizsim aminek kissé vékony volt az anyaga és bő a póloja, de még így sem látszott ki belole semmim és tiltva volt, hogy abban a pizsiben ki menjek közéjük. Már lassan melegitonadrag és bopulcsi lett volna a megengedett még otthon is anya előtt is, amúgy sem meztelenkedtem soha senki előtt de ez beteges. És akkor a legnagyobb kedvencem mégis az volt, mikor a mellkason, nem a mellem, a mellkason kilógott egy pólóval, amit temetési felhúztam, erre még húztam egy blézert ami eltakart, tényleg a nyakam alatti részt mutatta csak a póló de azt is eltakartam. És erre az volt, hogy vagy lecserelem vagy nem megyek el, mert megcsalhatom a temetésen vagy megtetszek valakinek...jól tudta hogy csupa rokon lesz a temetesen és amúgy is egy temetesrol van szó baszki...undorítóak és nem normálisak az ilyen emberek
2023. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10 evesen sem aludtam egyutt nem meg majd felnott szoros fefikent.
2023. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13/14 és végül a fő ok ez volt a szakításnak, a féltékenység ?
2023. jan. 13. 09:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem ez volt az oka, hanem mert sok helyiséget csinált, amitől már nem volt jó kapcsolatban lenni vele, de nagyon jelen volt ez is. Mindig veszekedtem vele, hogy mit gondol rólam hogy családtag sem láthat meg minden, akkor elhallgatott, de ahol tudott azért belém kötött. Egyszer abból volt szakiras, hogy a barátaimmal féltékeny volt és mindenkitől el akart tiltani, de akaratos volt és vissza könyörögte magát, én meg hülye voltam
2023. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Helyiség helyett hülyeség*
2023. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15. A barátnőd se meg te sem vagy normális..
2023. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!