Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 25 alattiak, mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 alattiak, mennyi idő után felejtitek el azt a párotokat akivel szakítottál?

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt barátnőm, de mindig fura nekem az hogy valakik együtt vannak 1-2 évig, aztán szakítanak és összejönnek mással. Ennyire hamar túl tudják tenni magukat? Eszükbe sem jut a korábbi párjuk? Azért fura nekem ez mert együtt voltak, szerették egymást pl 1 évig, volt egy közös életük és ennyire hamar lezárják és mással kezdenek egy új kapcsolatot.
2023. jan. 28. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 évet ,,elfelejteni” másfél évbe telt kb.
2023. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 év nem olyan nagy idő. 5 éves párkapcsolatot viszonylag hamar le tudtam zárni, mivel már nagyon érett a szakítás. Egy kezemen megtudom számolni hányszor sírtam vagy borultam ki. Nyilván sokszor eszembe jutott utána, gondoltam rá, mit csinálhat most, kivel van stb. De tudtam hogy hosszú távon jó lesz nekem a szakítás. Kb. Fél évbe telt, hogy már nem volt a mindennapjaim része hogy rá gondoljak. Elfoglaltam magam, magammal foglalkoztam, új hobbikat találtam.
2023. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elfelejteni soha - szep is lenne ha az eletem kellemes szakaszait felfelejtenem...

Az mas kerdes h mikor zarom le a kapcsolatot magamban.

2023. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
25 előtt, lazán jártam ki-be kapcsolatokból kapcsolatokba, egyáltalán nem érdekelt, felelőtlen voltam, mert tudtam, hogy nem az igazit keresem, csak jól akartam érezni magam és ennyi. Most nem rég ért véget egy négy éves kapcsolatom szeptemberben, hát talán két hétig motoszkált a fejemben, hogy kellene válaszoljak neki vagy valami, de aztán elengedtem a sztorit megráztam magam és helyette inkább egy másik szimpatikus csajra írtam.
2023. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Undorito vagy 4-es, negy ev utan ennyit se erdemel? Hanyadek
2023. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
5-ös az ilyen felszínes együgyű emberekkel az a gond, hogy semmit nem tudnak semmiről, de már azonnal véleményt formáznak. Mintha bármi fogalmad lenne miért ért véget. Baszadék.
2023. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 eves kapcsolatok eseten ne beszeljunk mar kozos eletrol. 25 alatt altalaban egy honappal kesobb mar mas parom volt. Volt, aki eszembe sem jutott szakitas utan, volt, aki miatt sirtam 1-2x, mert megbantott, minden esetben en szakitottam, nyilvan igy eleve konnyebb, mert en akartam mindet. De az ilyen rovidke kapcsolatok nem kene, hogy barkit komolyan megviseljenek.
2023. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több mint 3 éves kapcsolatot kb. 1,5 évig tartott kiheverni, 22 voltam.

N

2023. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!