Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én reagáltam túl a viselkedésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl a viselkedését? Nárcisztikus vagy csak nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi az életemben, négy hónapig randizgattunk és távkapcsolatban voltunk (a hetvégéket nála töltöttem). Már az elején voltak érdekes dolgai. Például a randikon az exéről beszélt sokat, illetve azokról a nőkről, akiknek én előttem udvarolt.Messengeren mèg képet és videót is küldött róluk. Nekem ez nagyon furcsa volt és nem esett jól, de adtam neki további lehetőséget a kibontakozásra. Előfordult olyan, hogy a lakásán voltunk, csinált magának vacsorát és egyedül megette miközben engem meg sem kérdezett, hogy kérek e. Lehet más jelezte volna neki ezt, de én vendégségben szerényebb vagyok. Vagy simán felbontott egy doboz sütit és megette egyedül és nem kínált meg. Mindig elvárta, hogy sexy fehérneműben legyek, lehetőleg sztreccses ruhákban, legyen mindig jó illatom stb. miközben volt, hogy ő büdös volt. Mindig más nőkről beszélt, mindig mindenkit kritizált engem is. Úgy gondolta mindenben ő a legjobb, senki a nyomába sem érhet. Én meg besokaltam és kiadtam az útját, amire semmit sem reagàlt. Oroszlán férfi egyébként és nem a huszas korosztály.

Mit gondoltok én láttam rosszul őt vagy valóban problémás a pasas?

Felnőtt, érett, komoly válaszokat kérnék, hogy a ti véleményetek alapján is tudjak tanulni az esetből...


30/N


2023. jan. 29. 11:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
89%

A f_szt érdekli micsoda, nárcisztikus vagy oroszlán, akármi.

Célszerű lenne azon elgondolkodni neked minek volt erre szükséged. Ahogy előttem is írták, attól, hogy bizsereg a nuni nem kell mindenről elfeledkezni. Ott az agyad, használjad.


"Mindig elvárta, hogy sexy fehérneműben legyek, lehetőleg sztreccses ruhákban, legyen mindig jó illatom stb. miközben volt, hogy ő büdös volt."

Igénytelen suttyónak akartál megfelelni?

Nem esett le a tantusz?

2023. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!