Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgoztad fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztad fel, hogy anyagilag kihasználtak egy párkapcsolatban vagy válás során te buktál jelentősen többet?

Figyelt kérdés
Hogyan élted meg az egész helyzetet? Nagyon megviselt vagy inkább megkönnyebbülést jelentett, hogy vége van? Munkálkodott benned düh, harag, bosszú? Hogyan törődtél bele, emelkedtél felül? Életkort és nemet is írjatok. Ha nem túl nagy kérés, röviden az esetet és az összeg nagyságát is megírhatod.

2023. febr. 3. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

10

2 is! 😊, de köszönöm! Mindkettő lány! Arra tanitom őket, hogy soha ne hagyják kihasználni magukat a férfiak által, és mindog legyenek résen!

2023. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk felezős az itthoni kb. Nyilván jópár 30000/15 perc szakembert helyettesítek elég gyakran, autót is én tudom, mikor mi kell neki, meg éves átlagban a bevételem is nagyobb, de nincs is panasz.
2023. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tényleg félelmetes a világképed. Elsősorban a nő hibája, ha cseléd módjára él vagy vegetál egy párkapcsolatban vagy házasságban, mert hagyja magát elnyomni. Nem kell kiszolgálni senkit. Egyenesen undorító bárkit is kiforgatni az általa megteremtett vagyonból, akár válás, akár már formában. Írtad, hogy szar, csóró férfi... Ha a nő csóró, akkor ő is szar? Engem mellesleg egy olyan nő károsított meg, akit szó szerint felkaroltam és kivakartam a mocsokból. És nem használtam ki semmilyen formában. Ez történt velem, mégsem gyűlölöm a nőket, viszont te kifejezetten gyűlölködő vagy...
2023. febr. 5. 10:23
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

13

Általad megteremtett vagyon???? A legtobb kapcsolatban, nincs olyan, hogy a férfi nem tudna ott tartani, ahol, ha nincs mogotte ott a nő! (Nyilván van kivétel, gyanitom esetedben is, bár hallgattasék meg a másil fél is) A férjem nem tartana ott, ahol, ha én adom fel a karrieremet! Ha most megcsalna, vagy válni akarna, mindenéből kiforgatnám! Látom magam körül, hogy mit művelnek a férfiak, ingyen cselédség otthon, az kell, ... az mindegyiknek kell! Nyervogás, hogy a feleség, nem keres annyit mint én... az is megy! De a gyerekekkel tobbet foglalkozni, hogy anya tanulhason? Aaaaazt nem, hát ő nem fog gyereket pesztrálni munka mellett. Tudod hány helyről hallom ezt? Millio! Egyebiránt meg, baromi kivancsi lennék a feleseged veleményere is! Nagyon nagyon!

2023. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"anyagilag kihasználtak egy párkapcsolatban vagy válás során te buktál jelentősen többet?"


Ha nem hagyjuk, nem fordulhat elő. Ha esetleg valamit nem vettünk időben észre és már késő, a düh, harag, bosszúvágy csak további gondokat és veszteségeket okoz - idő, pénz, fáradság.

2023. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
*15: Kedves Kati! És mi a megoldás ehhez hasonló, kései helyzetben?
2023. febr. 6. 13:22
 17/17 anonim ***** válasza:

"egy olyan nő károsított meg, akit szó szerint felkaroltam és kivakartam a mocsokból."


Jót akartál tenni, ezért segítettél és adtál. Nem volt becsületes és hálás, hanem vérszemet kapott és visszaélt a jóindulatoddal. Jól gondolom?


Mit szeretnél most, utólag megoldani?

2023. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!