Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem értem a viselkedését,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a viselkedését, túlgondolom vagy ez jelent valamit és egy kis remény maradt?

Figyelt kérdés

Január elején szakított velem a barátom 3 év után, arra hivatkozva hogy már nem szerelmes.

Én nagyon kiborultam, könyörögtem, bőgtem hogy beszéljük meg, változtassunk, próbálkozzunk ne adja fel azért mert már nincs meg a rózsaszínköd...De azt mondta ő ezt lezárja és eldöntötte. Összepakolt lerakta a kulcsot és elment. Másnap még felhívtam újra megpróbáltam rá hatni, hogy beszéljünk, próbálkozzunk, ne hagyjon el, de hajthatatlan volt.

Hozzátette viccesen, hogy aztán lehet 2 hét múlva az ajtómban fog ő könyörögni, és akkor megmondtam neki hogy ha most elhagy így, többet hozzám ne jöjjön, és haverkodni sem szeretnék. Tudomásul vette és mégsem változtatott a döntésén. Kértem a telefonba hogy akkor szedje össze az én dolgaim is és adja vissza (sok mindenem volt nála), de erre azt mondta hogy hagyjam ezt most, dolgozzak magamon és majd pár hét múlva beszélünk...

Nem értettem már akkor sem, majd 5 hétig vártam, nulla kommunikáció, látni se láttuk egymást nem beszéltünk. Aztán elegem lett és ráírtam hogy legyen szíves szedje össze, és valakivel küldje el vagy adja oda a holmim, mert ennyi idő után én sem akartam már hogy a fejem felett lebegjen ez a találkozás, le akartam zárni és így nem ment.

Odajött a lakásom alá, pedig nem oda beszéltük meg a találkozót, majd amikor mondtam h felszaladok mert egy könyve fenn maradt amit megtaláltam kivette a zacskót a kezemből hogy majd ő hozza és feljött velem...

A lakás előtt 20 percig beszélgettünk, folyamatosan kérdezgetett, fenn tartotta a beszélgetést, majd a lakásban még fél órát ácsorgott a folyosón és beszélt. Kérte hogy ne gondoljak rá haraggal, amire elmondtam hogy nem haragszom, tudomásul vettem hogy nem akar velem lenni, ez miatt nem haragudhatok. Jókedvűen beszélgettünk, nem akartam hogy lássa rajtam hogy amúgy minden nap bőgök és kivagyok készülve még mindig.

A cuccaim fele persze nem érkezett meg, amiért szóltam, mondta h megnézi. Rámírt két napra rá h átdobja a maradékot és tegnap be is kopogott velük.

Fél órát állt megint a lakásban, és már nagyon erőltetett témákkal próbált beszélgetni, sokszor kínos csend is volt, de mégsem indult el...nem tudtam hova rakni mit téblábol már, mért nem elég egy hogy vagy és köszönünk el, arra számítottam a múltkori után is hogy esetleg megbánta és előhozakodik egy bocsánatkéréssel, hogy a cuccaim is talomba tartotta magánál...

De végül nem mondott semmit, az ajtóban is még kétszer visszajött baromságokkal...

Annyira vártam hogy esetleg megbánta mert teljesen úgy viselkedett, de akkor miért nem tett semmit?

Én mégegyszer nem akarom megalázni magam, kétszer is könyörögtem neki amikor ott hagyott, többet nem fogok. Azt hittem a cuccaim visszahozásával kapok egy lezárást, de most nem értem miért jött át kétszer és toporgott ott majdnem egy órát, miért volt olyan mint aki nem akar elmenni?


Lépnem kellett volna és hagyni az önbecsülést? Csak én gondolom ezt túl? Reménykedek emiatt sajnos...



2023. febr. 18. 22:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Fel akarja hívni magára a figyelmet , ezért csinálja ezt a likeolást , szívezést!miert nem irsz rá te ?

Hidd el nem véletlen csinálja ezt es ha meg mindig gondolsz rá ahogy irod , akkor szerintem megéri írni neki !

Több veszíteni valód úgysincs !

Csak jobb lehet !

2023. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ő hagyott el engem, próbálkoztam, meg akartam oldani, ő mégis úgy döntött hogy ott hagy a francba, és nélkülem él tovább, amit elfogadtam. Három hónapig felém sem nézett, majd most ilyen húzásokkal hívja fel magára a figyelmet hogy ÉN keressem őt és ÉN próbálkozzak, mert neki nem jött össze a b terv esetleg unatkozik?

Ha szeretne, vagy szeretett volna, nem ennyi idő után jutna eszébe, vagy ha mégis, akkor elém kéne állnia és ezt elmondania, tenni érte hogy megértsem azt a három hónapot amit túléltem, amíg ő isten tudja mit csinált.

Ha velem akar lenni tesz érte, ha csak ennyire képes, annak oka van, ha volt ereje a szakításhoz, akkor lennie kéne ereje a bocsánatkéréshez, az újrakezdés megpróbálásához. Ez nem próbálkozás, ez semmi, nem látom az okát, vagy az értelmét hogy én fussak olyan után, aki két lépést sem tesz megértem.

Az hogy nem tesz semmit, az is egy üzenet…

2023. ápr. 23. 13:48
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak mások mint mi !

Tőle már az is hatalmas lépés , hogy fel akarja hívni magára a figyelmet és hogy a tesoja irt neked az sem véletlen !

Mivel nem kerested ez által hiányzol neki es az hogy eltelt 3 hónap es most így jelez ..hat nekem a legjobb barátom 5 hónapja szakított es ennyit sem tett pedig odáig van a lányért es csakis azért mert en elkezdtem neki magyarázni , felvette a csajjal a kapcsolatot es randiznak , imádják egymást !

Szóval arra akarok kilyukadni hogy ez a barát5 hónapig nem kereste a lányt pedig nagyon nagyon szereti es rettentően hiányzott neki de mégsem kereste mert azt hitte a lánynak jobb nélküle !!!

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te , és én nem keresem öt , ő szakított velem és bele halok de max azért írtam rá hogy küldje el a cuccaim akkor elkezdett storyzgatni de mivel képtelen volt elem állni és csak SMS-ben szakított így én tényleg nem fogok semmit tenni !

Teperjen ha szeretne valamit , mert 50 évesen ilyeneket eljátszani csak mert ki mertem mondani mi a nem jó nekem …

Nagyon megértelek hidd el es rohadtul igazad van !!!!

Így már nem mondom hogy keresd , igenis szedje össze magát !

Azt viszont ne hidd hogy volt b terv vagy akármi ! Nem minden pasi így működik !!!! Azért mert sokan azt írjak itt hidd el nem ,itt az emberek legnagyobb része a saját fájdalmai es tapasztalatai miatt írja ezt ! Lassan 40 éves nő vagyok , hidd el tudom miről beszélek !

De ezek szerint , illetve a soraid összerakva dühös vagy rá még, tehát vannak érzések !

Őszintén , szeretnél újra együtt lenni vele ?

2023. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha még szereted, nyiss felé. Büszkeségből ne hagyd elúszni ezt a kapcsolatot.
2023. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

#14

Egyetértek !

2023. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ha annyira hiányoznék neki lépne, és nem csak ennyit… Valószínűleg most tudatosult benne, hogy egyedül maradt, ahogy a férfiaknál általában később üt be ez a dolog, általában akkor amikor a másik mar beletörődik, elkezd túllépni rajta.

Na ennek az átmeneti hiányérzetnek nem fogok én felülni, mert ez tényleg az a helyzet, ahol méltatlan lenne ha én kezdenék megint teperni. Tudta mennyire megbánt amikor elment, és hogy mennyire kapaszkodtam belé.

Nem fogom az eddigi gyógyulásom felrúgni egy talánért, néhàny lájkért… mert nagyon durva volt az elmúlt három 3 és fél hónapom.

Ha akar valamit, ha bánja, tudja hol talál, és igen haragszom, mert olyanokat is mondott amikor elment, hogy már fél éve húzta ezt a szakítást és rég meg kellett volna

lépnie. Nekem ez kevés hogy az elmúlt időszakot elfogadjam és újra tudjam kezdeni… Ha én kezdeményeznék bennem maradna a tüske, hogy csak kényelemből táncolt vissza, mi lesz ha csak addig van velem amíg nem talál jobbat, és ez megmérgezné az egészet…

Ha nem keres, nem lép, annak oka van.

Hogy újra összejönnék-e vele az csak rajta múlna, a viselkedésén a tettein, így semmiképp.

Vágyom rá hogy megjelenjen és helyre akarja hozni, de ahhoz hogy működjön is sok kéne, és ha ezt nem látom, akkor nem, nem akarom…

Ez nem büszkeség, csak nem akarok a semmiért újra padlóra kerülni… Előtte egy négy éves kapcsolatomnak lett ugyanígy vége, akkor 4 hónap után keresett meg az illető, belementem, és egy évig szórakozott velem majd eltűnt. Utána majdnem két évig nem tudtam összeszedni magam. Soha többet, csak ha tényleg azt látom hogy a másik akarja, amit jelenleg nem látok.

2023. ápr. 23. 22:17
 17/22 A kérdező kommentje:

Kedves 13, én azt mondom hogy ne keresd te sem az illetőt, csak így fogja megérteni hogy nem vagy talomban, nem fogsz ugrani, és igenis hagyni kell, hogy elveszítsen, főleg ha az ő döntése, és ha nem kezdesz el neki annyira hiányozni, hogy tegyen a dologért, akkor az minden kérdésre válasz… Aki menni akar az menjen, ha nem jön vissza, hát…

Olyan ember kell mindenki mellé akinek nem opció a másik nélkül tovább élni, mindenki más menjen csak amerre lát. Kitartást, és kívánom hogy megoldódjon a dolog!

2023. ápr. 23. 22:29
 18/22 anonim ***** válasza:
Igazad van kerdezo. Ha ennel joval tobbet tenne, en mar akkor is ignoralnam. Sot szerintem itt az ideje letiltanod, ne mergezze tovabb a napjaid.
2023. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De akkor miben reménykedsz?
2023. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nemtudom, gondolom ez is egy része az elengedésnek. Az ember az eszével már tudja, de legbelül mégis reménykedik. Majd elmúlik.
2023. ápr. 26. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!