Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ignorál vki miért teszi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ignorál vki miért teszi? Ekkor nem vagyok közömbös neki, csak haragszik és büntet ? Vagy épp az ellenkezője, hogy olyan dolgot tettem, ami megbocsáthatatlan?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Várjál, megnézem a jósgömbömet és kitalálom ennyi infoból.
2022. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
gratulalok
2022. jan. 8. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Amíg az egyes csekkolja a gömböt én megpróbàlom kitalàlni a nemèt és a keresztnevèt, és a szemèlyisègèt, őőő:



Pista nèni - hullafelmosó nèmetbe, gyerekkoràban traumatizàlódott mert nem kapta meg az angol szótàrfüzetet, valószínűleg ez okozza nàla a felnőttkori fusztràciót.

2022. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak szimplán nem érdekled.
2022. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
na az első értelmes válasz
2022. jan. 8. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Ami biztos, hogy haragszik a tobbi szemelyfuggo, azt csak o tudna megvalaszolni.
2022. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első két válaszoló kb. annyira adott értelmetlen választ, mint amennyire a kérdés értelmetlen.

Ennyiből tényleg nem lehet megmondani.

Engem például azért ignorált, mert úgy döntött mégsem érdekli tovább az ismerkedés velem. Nem haragudott, nem voltak érzelmei, simán nem érdekelte az ismerkedés tovább.

És még sok más lehetőség is előfordulhat ezen a hármon kívül.

2022. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor lapozz tovább. én egy hosszu párkapcsolatban gondoltam. olyankor jo hogy előfordul ghostingolás
2022. jan. 8. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy hosszú párkapcsolatban...! Hát bocs, de akárhogy kerestem, felforgattam minden pixelt, egyik mögött sem találtam ezt.
2022. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
De kérdező... Írd le kérlek, hogy mik történtek! :)))
2022. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!