Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam az agresszív barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam az agresszív barátomat, de fáj. Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán bánt velem, sok időbe telt, de összeszedtem magam, és három napja elhagytam. Tudom, hogy jól döntöttem, és nem akarom visszacsinálni, de fáj. Többször megkeresett azóta, nem reagáltam az üzeneteire, a legutóbbira írtam csak vissza, hogy lezártam, sok esélyt adtam neki, de többet nem tudok, és ne keressen.

Mikor nem fog már fájni, ha az eszemmel tudom, hogy így jobb? Nem akarok már szenvedni, pláne, hogy rossz kapcsolat volt.


2023. márc. 6. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az biztos, hogy sokkal hamarabb mintha még mindig vele lennél. Foglald le magad ha úgy érzed, hogy segítene látogass el szakemberhez is. Magadra koncentrálj, tiltsd le és soha többet ne nézz hátra, a múlt maradjon a múlt.
2023. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez lesz a módja, sőt, tulajdonképpen mivel már kívülről szemléled az egészet, az érzelmek sem fognak visszalökni hozzá.


Én legalábbis hasonló folyamaton mentem keresztül, és borzasztóan örülök, hogy az eszem meggyőzte a szívemet!


A fájdalom normális érzés, valamit lezártál, innentől kezdve viszont csak a jövőre szabad koncentrálnod!

2023. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamámnak volt egy brutális, alkoholista, minden éjjel verekedő férje. Ő azt mondta, hogy a szerelmi bánat villámgyorsan elmúlt, de a férje által okozott lelki sebek, trauma 3 év alatt gyógyult be.


Fel a fejjel, kitartást, minden nappal jobb lesz ❤️

2023. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
100%
Arra kérlek, ne menj vissza hozzá. Ha jön egy férfi, aki szeret, akkor jobb lesz.
2023. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlenül is nagyon büszke vagyok rád, hogy megtudtad tenni ezt a lépést, és azóta is tartod magad hozzá, nagyon ügyes vagy!:)


Napról napra egyre könnyebb lesz, ezt elhiheted.

2023. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha még meg ver párszor es szakitasz még párszor, az x edik alkalom után már nem lesz benned ez se h ki akarnál békülni.


Az ilyenek addig szívnak le amig van belőled mit. Amig még gyenge vagy amíg még szóba állsz vele amig fűzhető vagy. Addog visszajárnak kibékülni és ismét szakítást provokalni.

2023. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondogattam magamnak, hogy minden másodperccel közelebb leszek ahhoz, hogy már le se sz.arjam, amikor nagyon rossz volt épp.
2023. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Fel a fejjel, és ne fájjon, mert hidd el, hogy csak azért keres, hogy még dugjon egy jót, vagy használjon arra, amire eddig is.
2023. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!