Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál a pároddal akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal akibe szerelmes vagy egy káros szenvedélyed miatt? (Alkohol vagy drog)

Figyelt kérdés

Ha szólna hogy zavarja és megkérne hogy hagyd abba.

Inkább a viták cirkuszok vagy kilépnél a kapcsolatból?


2023. márc. 12. 02:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerelem vagy a káros szenvedély?
2023. márc. 12. 02:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ te melyiket szereted jobban?

Melyikkel tudod elképzelni hosszabb távon az életed?

2023. márc. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én a másik fele vagyok a párnak.

Kb 2 hete megszóltam hogy szerintem túlzásba viszi a piálást és kb azóta elég passzív és most szünetet akar a kapcsolatunkban.

2023. márc. 12. 02:49
 4/14 A kérdező kommentje:

Én erre tudok gondolni mert amúgy minden rendben volt köztünk.

Távkapcsolatban voltunk heti 2-3x találkoztunk.

2023. márc. 12. 02:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szünetet akar akkor add meg neki, aztán majd remélhetőleg átgondolja a dolgokat.

Te csak elmondtad neki amit látsz, ha erre ő megsértődött arról te nem tehetsz.

2023. márc. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen csak ha az alkohol mellett dönt akkor úgy nem tudok rajta segìteni.
2023. márc. 12. 03:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alkohol mellet dönt akkor nem is kell,nem könnyű számodra de nem könyöröghetsz neki.
2023. márc. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve összejöttem egy csajjal, 25km-re voltunk egymástól. Az első pár hónapban minden szuper volt, aztán a "barátnője" akinek a csávója díler volt, elkezdte rászoktatni a fűre.

Eleinte csak meló után szívtak (egy helyen dolgoztak) utána már otthon is csinálta.

Ugye én ingáztam hozzá kocsival, heti 3-4 alkalommal. A vége felé már 3-ból 3 alkalommal be volt szívva, mikor este találkoztunk.

Szóvá tettem, hogy ez nekem nem pálya.

7 évig voltam drogfüggő, mikor megismerkedtem vele akkor már 4 éve, hogy teljesen tiszta voltam. Szóval tudtam nagyon jól, hogy füvezése előbb utóbb kinyírja majd a kapcsolatunkat.

Így is lett, egyik napról a másikra szakítottam vele, mert kb. mintha a falnak beszéltem volna, hogy nem azért utazok este 30-40 percet, hogy fél órát beszéljünk, mert mikor kezdett lejönni a fűről egyből ment aludni. Heti egy szex az is 10 perces ha volt, alig beszélgettünk valamit mert ő amúgyis fáradt. Hétvégén meg már remegett, hogy nem tud beszívni mert "velem kell foglalkoznia".

Kb. olyan 3 hónapig tűrtem, utána szakítottam vele.

2023. márc. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik. Egy szenvedélybeteget nem állíthatsz választás elé. Neki magának kell rájönnie, hogy nincs rendben, amit csinál és emiatt elveszítheti azt, aki fontos. Amíg ez nem történik meg, nem fog tudni leállni.

Volt alkoholista exem. Egy rendkívül intelligens, jószívű ember. Nagyon jól megvoltunk (persze ha józan volt), egyáltalán nem lett agresszív az italtól, viszont belefáradtam. Csak ígérgette, hogy nem iszik többé, de persze nem egyszer rajtakaptam. Meg “nem ivott”, aztán pár mondatból leszűrtem, hogy dehogynem. Nem volt önmaga bepiálva. Változásnak nem mutatta jelét, nem akartam végignézni, ahogy tönkreteszi magát, így szakítottam vele. Neked is ezt javaslom.

Az alkoholistát a környezete teszi azzá. Egy felismerés, környezetváltozás, elvonó talán tünetmentessé tenné hosszabb-rövidebb időre. Ez sajnos hajlam kérdése, nem “gyógyítható”, később is kiválthatja valami, kezdi újra, aztán magával rántja a családját is a süllyesztőbe…

2023. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
Én igen, de egy nő nem. Sőt, a nőknek még imponál is az ilyesmi.
2023. márc. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!