Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ő szakított, akkor most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő szakított, akkor most miért írogat?

Figyelt kérdés

A pasi 1.5 hónap után szakitott velem,mert túl " sok " vagyok neki ,elege lett belőlem,de szerintem több vasat tartott a tűzben és a másikat választotta.

Nehezen de mégis tultettem magam a dolgon,és most ő írogat.

A statuszomra valaszolgat, ír hogy " na ma nem zaklattal, biztosan randid van " vagy ma délben írt hogy ma melyik enemet veszem elő, ma utalom vagy imadni fogom?


Ez már az 5.üzenete 1.5 nap alatt és nem valaszolok, orakon át el sem olvasom.

Mire jó ez neki?

Miert akar még mindig bántani ha neki már más van?


2023. márc. 18. 17:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
En 28, ö 43 eves
2023. márc. 18. 17:52
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert zavarja hogy nem zaklatod. Nagyon szeretné hogy zaklasd, és utána úgy tegyen mintha szenvedne tőle. Meg az hogy már a haverjainak is elmesélte hogy odavagy érte és most tök ciki neki hogy mégse.
2023. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

#1 Jól leírta a választ.

Ha beszélgetnétek, megint megszeretnéd és ugyan azt csinálná elhagyna.

Ez már csak szimpla szórakozás részéről, hogy befúrja az agyadba magát.

Én inkább tiltanám és nem reagálnék rá semmit.

2023. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert egy mentálisan megbicsaklott, vén idióta. Jobb is, hogy ignorálod, keress olyat, akinek még nem pattant el valami az agyában.
2023. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3, lehet könyebben elfelejtenem. Tiltom...
2023. márc. 18. 18:00
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Ne tiltsd! Hadd írogasson, lássa elolvasod de soha semmit ne reagálj vissza.
2023. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Egy ennyi idősnek tényleg sok tud lenni egy fiatal.

Az idősebb nők mwr nyugodtabb tipusok nem nyúzzák hogy nem olelgetsz hanyagolsz miért mész el mikor jossza haza. De egy fiatal állandoan sok amit csak fiatalok bírnak.

Egy 40 feletti már alkalmazkodni se bagyon tud ahhoz ha vki "pattog", szeretik a komfortzónát meg hogy minden ugy legyen mindog ahogy hagyták. Rigolyásak.

Nem birnak fiatalokat elviselni de nő meg kéne.

2023. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7,szerintem a koromhoz kepest ( nem vagyok 15) érett vagyok ,nem nyagattam folyton,de sok nézeteltérés volt köztünk,és valóban abszolút nem kompromisszum képes ,és az ő korosztalyaban lévő férfiak többségére ez igaz.

Úgy szeretne élni hogy abszolút ne kelljen hozzam alkalmazkodnia, de néha-néha elő venne a szekrényből.


Szerintem az sem igaz hogy van neki valakije csak így akart lekoptatni.

Egy ideig naponta 50x hívtam, folyamatosan irogattam, már rendesen könyörögtem neki ,és 1.5 napja döntöttem el hogy tovább lépek.


Azóta ő irogat, nyilván jól esett az egojanak hogy futok utána mert a kinézete alapjan nem egy Casanova.

2023. márc. 18. 18:40
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Neki mingli kapcsolat kéne. Vagy"bejárónő" csak.

Ulyen idősen nem is ertem miért nen magukhoz valot keresnek

2023. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Most meg azt szeretne ha baratok lennenk.

De ha annyira boldog az uj nöjevel akkor velem miert akar kapcsolatban maradni, baratkozni?

2023. márc. 22. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!