Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ő szakított, akkor most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő szakított, akkor most miért írogat?

Figyelt kérdés

A pasi 1.5 hónap után szakitott velem,mert túl " sok " vagyok neki ,elege lett belőlem,de szerintem több vasat tartott a tűzben és a másikat választotta.

Nehezen de mégis tultettem magam a dolgon,és most ő írogat.

A statuszomra valaszolgat, ír hogy " na ma nem zaklattal, biztosan randid van " vagy ma délben írt hogy ma melyik enemet veszem elő, ma utalom vagy imadni fogom?


Ez már az 5.üzenete 1.5 nap alatt és nem valaszolok, orakon át el sem olvasom.

Mire jó ez neki?

Miert akar még mindig bántani ha neki már más van?


2023. márc. 18. 17:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Talolnbani tartani 2 nő köztre, vagy mellé
2023. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia! Az ilyen “barmot” le kell tiltanod ! Álljon meg a menet! Ebben legyél mindig erős!
2023. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tiltsd le. Szórakozzon mással.
2023. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Azt hiszem valami pszichés gondja lehet.

Letilt ,felold.

Azt mondja legyünk baratok, mondtam hogy nem akarom,elfogadja, majd azt irja szexeljünk.

Elmond mindennek ,ismét letilt, felold ,elmondja hogy mennyivel jobb az új nője mint én,ö legalább nem akar kapcsolatot, nincs drama stb és ismét letilt...


Ez így megy napok óta.

Hogy lehet egy 43 éves férfi ennyire debil ?

Ha meg olyan jó az új nője miért velem foglalkozik?

Nem szeretném letiltani mert soha senkit nem tiltottam még, de azt hiszem nem lesz más választásom.

2023. márc. 25. 22:58
 15/20 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobban jàrsz, ha letiltod! Fölösleges ilyen férfival tovàbb kapcsolatot tartani.
2023. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15, Szerinted miért csinalhatja? Pszichopata lehet ?
2023. márc. 26. 08:26
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet durván nárcisztikus, és mivel öregszik egyre kevesebben rajonganak érte. Neki arra van szüksége hogy valaki rajongjon, zaklasson, vele foglalkozzon, szakít aztán szenvedteti az embereket, ezt szokta meg mindig de hát már öregszik nehezebben jut hozzá.
2023. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van
2023. márc. 26. 15:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert beteg,- mindenki kell neki! Jobb, ha elfelejted!
2023. márc. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én abban sem vagyok biztos hogy tényleg van valakije mert akkor nem velem foglalkozna. Tegnap órákon át nekem irogatott
2023. márc. 27. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!