Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, mert úgy érzi elhidegültünk egymástól. Hiányozhatok neki még?

Figyelt kérdés

Szinte a semmiből jött számomra a felismerés, lehet, hogy vak voltam, lehet, hogy ő nem adta a jeleket, ez most édes mindegy.

Arra lennék kíváncsi, hogy nálatok volt-e arra példa, hogy az exnek aki szakított veletek elkezdtetek hiányozni? Ha igen, akkor mennyi idő után?


Nem témábaillő kommentekkel kíméljetek hogy "ne kezdd újra" meg "ha nem vetted észre akkor meg is érdemled" meg hasonlóak nem ez a kérdés. Köszi!



2023. márc. 29. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen elhidegült tőled.
2023. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8 évig voltunk együtt, nem akarom elhinni, hogy az csak így el tud múlni. Utólag visszagondolva kábé az előző fél év volt rossz. Ezt ő is mondta.
2023. márc. 29. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Igen. De semmit nem jelent.
2023. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy hiányzott az ex, még jó sokáig. Ettől függetlenül sose kezdtem volna újra vele.
2023. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 10 év után mentünk szét. Közös döntés volt, bár nehéz. 3 hónapja vagyunk külön és 1 hónapja költöztünk szét. Ő már túllépett rajtam, én még a sebeimet nyalogatom.
2023. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!