Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt kollégám nagyon hiányzik? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kollégám nagyon hiányzik? N

Figyelt kérdés

Egymást kedveltük a legjobban a csapatból, ez elég nyilvánvaló volt. Barátok voltunk. Előtte sem és azóta sem kedveltem annyira kollégát.

Engem kirúgtak, vagyis nem hosszabbították meg a próbaidőm. Szerinte nem volt jogos.

Miután kirúgtak és rossz kedvem volt, kitaláltam, hogy feküdjünk le egymással... Baráti szex.

Egy se veled se nélküled kapcsolatban volt, és megmondta, hogy azért nem akar viszonyt velem, mert azt még nem zárta le.

A barátnője belépett a facebookjába (aki szokta ezt csinálni...) és elolvasta az egész facebookos beszélgetésünket a viszonyról és cirkuszt csapott, hogy a párja megcsalta őt velem. Ugyan nemet mondott nekem a kollégám, de flörtöltünk egymással, belement a játékba és kimondta, hogy csak miatta nem lehet köztünk semmi.

Ezután a cirkusz után letiltott engem a volt kollégám, de tudom, hogy csak a párja miatt.

Azóta -hónapok óta- nagyon hiányzik nekem barátilag. Nagyon szeretném megkeresni, csak pár szóra is telefonon. Nagyon hülyeség lenne?



2023. márc. 31. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen az

ha akarna tőled valamit, már jelentkezett volna

nem kívánatos személy vagy az életében

2023. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hiányzik.
2023. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ezután a cirkusz után letiltott engem a volt kollégám, de tudom, hogy csak a párja miatt." - így nem sok értelme van megkeresni, írni, beszélni vele. Őt választotta.
2023. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Mi nem egyértelmű azon, hogy a barátnője kell neki? Ha olyan rossz volt a kapcsolatuk, miért nem hagyta el érted? Ne keresd a kifogásokat, nem a barátnője miatt tiltott le, hanem mert nem kellesz neki, ha annyira szeretne téged, veled lenne.
2023. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleg hulye voltal eleve, hogy a baratsagot kockara tetted egy kurasert, most ennek iszod a levet.
2023. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Zárt kapukat döngetsz,kár a gőzért!...
2023. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, találni fogsz sokkal jobbat. Az ilyen se veled, se nélküled kapcsolatok résztvevői általában amúgy is kommunikáció és döntésképtelenek, önmagukat és a másikat is mérgezik ezzel. Ezen felül flörtölgetett is más csajjal, “főnyeremény” lehet a fazon… Nagy eséllyel veled egy ilyen szituba keveredett volna. Szerencsésebb, hogy nem kerültetek szorosabb kapcsolatba.
2023. ápr. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!