Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érez még valamit irántam az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez még valamit irántam az exem?

Figyelt kérdés

Véleményeteket kérném. A volt barátom kb fél éve szakított velem viszont szinte minden nap írogat. Azt állítja, hogy van új csaj de nem járnak és megkerdeztem, hogy akkor miért írogat nekem minden nap. Erre azt mondta, hogy a lány "észre vette", hogy mi ketten beszélünk mert a régi Facebookos képünkön rajott, hogy velem chatel és nem zavarja. Gondolom látta amikor nekem ír és a profilkepemrol beazonositott. Viszont ami érdekes még, hogy kb 1 hete elhivott találkozni az exem és szinte minden héten megkerdezi, hogy van-e új barátom meg teljesen féltékeny. Meg amikor kérdezem a lányról letereli a kérdést, inkább az én lehetséges udvarloimrol akar többet tudni.

A kapcsolat vége után 3 hónappal egyszer felhivott kávézni amikor 1 órára felmentem és ott voltak "az új lány" dolgai. Pl lány tusfurdo meg 3-4 fürdőszobai lány dolog, viszont kezdem azt hinni, hogy ez a lány nem is létezik csak féltékennyé akar tenni. Amikor mondtam neki, hogy ne találkozzunk többet és ne hívjon többet akkor meg kiakadt teljesen.

Szerintetek van új csaj vagy van csak nem komoly?



2023. ápr. 11. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szeretnel? Ujrakezdened vele?
2023. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy akarna tőled többet is. Kérdezz rá hogy mit szeretne tőled.
2023. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nyilván ha van új lány akkor nem.
2023. ápr. 11. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar toled valamit, akkor is eleg benan ezzel a feltekennye tevessel. Ha van valakije, en biztos nem allnek mar vele szoba. A ferfiakban van egy ilyen birtoklasi vagy, hogy sz exnojuk se legyen massal. Ez szintiszta onzes. Ne dolj be neki, mert te huzod a rovidebbet.
2023. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakított veled, vége. Miért írogat, és miért állsz szóba vele?
2023. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Önző és birtokolni akar, viszont esze ágában sincs a csajával szakítani.


Valószínűleg talonban tart, de ez csak egy tipp.

2023. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az sajnos/nem sajnos egyértelmű, hogy te össze akarsz jönni vele, ha lehetne megtennéd. Ha nem így lenne...noss akkor magasról lesz**arnád, hogy mit akar és mit nem.


Szóval amíg nem beszélsz vele addig úgysem fogsz megnyugodni.

2023. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csaj nem adja magát, kosarazza. Igy szeretné helyrebillentetni mással az egóját. De persze mindig az kell aki nincs a kéznél.
2023. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!